Kontakt z Trans.eu

Zaktualizowano 2/8/22 przez Sylwia

Jak skontaktować się z Obsługą Klienta?

Jeśli masz problemy lub pytania, na które nie znajdujesz odpowiedzi w naszym Help Center, zawsze możesz porozmawiać z naszą Obsługą Klienta. Konsultanci są dostępni w godzinach 7:00-17:00, od poniedziałku do piątku.

  1. Kontakt telefoniczny

Zadzwoń do nas na numer telefonu: +48 71 734 17 00 i opisz swój problem.

  1. Kontakt mailowy

Wyślij maila na adres: info@trans.eu. Możesz dołączyć skany, zrzuty ekranu lub inne potrzebne załączniki, dzięki którym Obsługa Klienta będzie w stanie Ci szybciej pomóc. Na maile po godz. 17:00 odpowiemy kolejnego dnia roboczego.

  1. Formularz kontaktowy

Wypełnij nasz formularz kontaktowy, który znajdziesz tutaj. Podobnie jak w przypadku kontaktu mailowego, odpowiemy w ciągu 24 godzin lub w najbliższy dzień roboczy.

  1. Kontakt przez LiveChat

W godzinach pracy Obsługi Klienta możesz napisać do nas na Chacie. W tym celu wejdź w interesującą Cię zakładkę naszej strony www i kliknij w symbol dymka rozmowy w prawym dolnym rogu. W ten sposób otworzysz okno czatu z konsultantem.

  1. Kontakt przez Platformę

Jesteś zalogowany na Platformie Trans.eu lub CargoOn? Możesz napisać do nas na Komunikatorze. Naciśnij na symbol Komunikatora w prawym górnym rogu, a następnie otwórz zakładkę Kontakty. Na szczycie listy zobaczysz Help Trans.eu. Napisz do nas i poczekaj na kontakt z konsultantem Obsługi Klienta.


Na ile ten materiał był pomocny

UP!
Powered by HelpDocs (opens in a new tab)