Dodanie oferty pojazdu

Zaktualizowano 9/5/22 przez Anna

Dodaj wolny pojazd z Twojej floty na Giełdę pojazdów i zwiększ swoje szanse na szybkie znalezienie ładunku. Spedytorzy i załadowcy sami skontaktują się z Tobą, jeśli Twoja oferta pojazdu będzie odpowiadała ich zapotrzebowaniu.

Dodawanie wolnego pojazdu krok po kroku:

 1. Pierwszy sposób dodawania oferty na giełdę: przejdź do modułu Giełda ładunków, następnie wybierz opcję "Dodaj pojazd"

 1. Drugi sposób dodawania oferty na giełdę: przejdź do modułu "Moje oferty pojazdów", następnie wybierz opcję "Dodaj pojazd"

 1. Nowość! Powstał trzeci sposób dodania oferty pojazdu na giełdę. Wejdź na zakładkę Flota. Wybierz z listy pojazd, który chcesz wystawić na giełdę i kliknij na niego. Następnie w szufladzie pojazdu naciśnij na przycisk Więcej. Z rozwiniętych opcji wybierz Dodaj ofertę pojazdu.

Dodaj ofertę pojazdu z modułu Flota
 1. Uzupełnij parametry pojazdu

 1. dodaj obszar dostępności wpisując lokalizację ręcznie lub za pomocą znacznika bezpośrednio na mapie

 1. zaznacz wybrany obszar i zapisz ustawienia

 1. określ daty dostępności pojazdu, określ stawkę za km, a następnie "Dodaj ofertę pojazdu" na giełdę.

 1. w zakładce moje oferty pojawi się oferta, którą dodałeś.

Dodane przez Ciebie zgłoszenia wolnych samochodów publikowane są bezpośrednio na Giełdzie pojazdów, którą znajdziesz nad modułem Moje oferty pojazdów na pasku po lewej stronie.

Na Platformie transportowej w module Moje oferty pojazdów możesz zobaczyć nie tylko oferty wystawione na giełdzie w danym momencie (zakładka “Moje oferty), ale też szczegółową historię samochodów zgłaszanych przez Twoją firmę (zakładka “Archiwum”).

Zgłaszanie oferty pojazdu na wiele miejsc rozładunku

Na Platformie Trans.eu masz już możliwość zgłaszania ofert pojazdów na wiele miejsc rozładunku. W formularzu dodawania pojazdu pojawiły się dwie nowe możliwości. Oznacza to, że nie musisz już kopiować ofert jeśli interesuje Cię wiele kierunków.

 1. Przy użyciu mapki możesz zaznaczyć interesujące Cię miejsca rozładunku:
 • Całe kraje
 • Duże obszary administracyjne np. województwa
 • Konkretne kody pocztowe

W tym celu skorzystaj z przycisków + i - na mapce

Masz możliwość zaznaczenia do 10 miejsc rozładunku jednocześnie.

 1. Możesz także dodawać i modyfikować miejsca rozładunku ręcznie. Skorzystaj z przycisku "DODAJ LOKALIZACJĘ" i wpisz interesujące Cię miejsca.

Twoja oferta będzie widoczna dla każdego użytkownika Giełdy pojazdów, który w filtrach wyszukiwania wskaże choć jedno miejsce rozładunku z Twojej listy.

Zostaw opinię o artykule


Na ile ten materiał był pomocny

UP!
Powered by HelpDocs (opens in a new tab)