Ostrzeżenia przed nawiązaniem współpracy

Zaktualizowano 2/8/22 przez Diana

Aby zadbać o Twoje bezpieczeństwo systemowo generujemy komunikaty ostrzegawcze, które będą pomocne przy podejmowaniu decyzji o współpracy z daną firmą.

Przesyłając propozycję cenową za realizację frachtu - zarówno z poziomu szuflady giełdowej jak zakładki odebrane w module FRACHTY - możesz spotkać się z następującymi komunikatami:

  1. Jeśli na koncie firmy, z którą planujesz nawiązać współpracę, w ciągu ost. 30 dni pojawiły się problemy z płatnością.

  1. Jeśli firma z którą planujesz nawiązać współpracę posiada niski wskaźnik TransRisk. 

  1. Firma z którą planujesz nawiązać współpracę znajduje się na Giełdzie Wierzytelności TransCash.

Uwaga! Jeśli nie chcesz otrzymywać jednego z wyżej wymienionych komunikatów ostrzegawczych dla danej firmy w najbliższej przyszłości, zaznacz widoczny w lewym dolnym rogu check box “Nie pokazuj więcej”, a następnie “Wyślij ofertę”.
Pamiętaj! Powyższe komunikaty mogą zostać wyświetlone wszystkim pracownikom Twojej firmy, którzy podejmą próbę zawarcia transakcji z daną firmą, przesyłając swoją ofertę cenową. Jeśli postanowisz definitywnie zignorować jedne z powyższych komunikatów, pozostali pracownicy Twojej firmy nadal będą je otrzymywać, dopóki nie postanowią inaczej.


Na ile ten materiał był pomocny

UP!
Powered by HelpDocs (opens in a new tab)