Autoryzacja firmy

Zaktualizowano 19/2/24 przez Jakub

Ze względu na bezpieczeństwo Twoje i naszych użytkowników, dostęp do Platformy otrzymują tylko firmy, które przejdą proces autoryzacji. Każda firma musi zostać uwierzytelniona. Także Twoja firma zostanie poddana temu procesowi po zakończonej rejestracji nowego konta firmowego.

Weryfikacja uprawnień

  • Jeżeli Twoja firma świadczy usługi transportowe lub spedycyjne, zweryfikujemy, czy posiada stosowne uprawnienia.
  • W uzasadnionych przypadkach, szczególnie w przypadku dużych firm korporacyjnych, istnieje możliwość zastosowania indywidualnej metody uwierzytelnienia firmy.
Służymy informacją i pomocą od poniedziałku do piątku w godzinach 7:00 – 17:00. Infolinia +48 71 734 17 00

Przelew autoryzacyjny

O potrzebie zautoryzowania Twojego konta informuje komunikat w górnej części ekranu:

Kliknij w przycisk Dokonaj autoryzacji, aby otworzyć okno realizacji zwrotnego przelewu autoryzacyjnego.

Przelew autoryzacyjny to jeden z najwygodniejszych sposobów na weryfikację firmy wnioskującej o dostęp do Platformy Trans.eu.

Aby go zrealizować, należy wybrać preferowaną metodę płatności (w banku, w którym posiada się rachunek firmowy) i wykonać przelew o wartości 1 PLN. Po zweryfikowaniu danych nadawcy, zwrócimy płatność na Twoje konto.

Weryfikacja przelewu autoryzacyjnego może potrwać od minuty do 24 h w zależności od szybkości zaksięgowania wpłaty oraz potwierdzenia danych firmowych (przelew musi zostać wykonany z firmowego konta bankowego). Jeśli przedłuża się czas oczekiwania na autoryzację, skontaktuj się z naszą infolinią: +48 71 734 17 00

FAQ

W jaki sposób wykonam przelew autoryzacyjny?
Obecnie na Platformie Trans.eu szybkie płatności obsługuje firma Przelewy24. Wystarczy, że z dostępnej listy banków wybierzesz ten, który obsługuje Twoje konto firmowe. Przelew będzie widoczny u nas praktycznie od razu.
Co jeśli na liście nie znajdę swojego banku?
W takiej sytuacji masz możliwość wykonania szybkiego przelewu tradycyjnego na nasze konto w Santanderze.Z listy wybierz opcję przelewu tradycyjnego.Skopiuj wszystkie potrzebne do przelewu dane. Następnie ze swojego konta firmowego zrób przelew wysokości 1 PLN na nasze konto w BNP Paribas.
Co oznacza Autoryzacja nieudana?
W wyjątkowych sytuacjach po wykonaniu przelewu autoryzacyjnego użytkownik może zobaczyć komunikat informujący o nieudanej autoryzacji. Oznacza to, że pojawiły się przeszkody w trakcie procesu autoryzacyjnego (techniczne lub formalne, o czym więcej pisaliśmy na początku artykułu). W takiej sytuacji zalecamy bezpośredni kontakt z naszą infolinią: +48 71 734 17 00


Na ile ten materiał był pomocny

UP!
Powered by HelpDocs (opens in a new tab)