Proces autoryzacji firmy na Platformie Trans.eu

Zaktualizowano 15/3/21 przez Szczepan

Przed otrzymaniem dostępu do naszej Platformy Twoja firma musi przejść proces autoryzacji, czyli uwierzytelnienia firmy. Ze względu na bezpieczeństwo Twoje i naszych użytkowników musimy mieć pewność, że podane przez Ciebie dane są prawidłowe i nikt nie wykorzystał ich bez Twojej zgody. 

Podstawowym i najszybszym sposobem uwierzytelnienia firmy jest wykonanie przelewu autoryzacyjnego z konta firmowego w wysokości 1 PLN na wskazane przez nas konto bankowe. Po zweryfikowaniu danych nadawcy przelew ten zostanie zwrócony. 

Jeżeli Twoja firma świadczy usługi transportowe lub spedycyjne, zweryfikujemy również, czy posiada stosowne uprawnienia.

W uzasadnionych przypadkach, szczególnie w przypadku dużych firm korporacyjnych, istnieje możliwość zastosowania indywidualnej metody uwierzytelnienia firmy. Jeżeli jesteś nią zainteresowany, skontaktuj się z nami.

Służymy informacją i pomocą od poniedziałku do piątku w godzinach 7:00 – 17:00. Infolinia +48 71 734 17 00

FAQ

W jaki sposób wykonam przelew autoryzacyjny?
Obecnie na Platformie Trans.eu szybkie płatności obsługuje firma Przelewy24. Wystarczy, że z dostępnej listy banków wybierzesz ten, który obsługuje Twoje konto firmowe. Przelew będzie widoczny u nas praktycznie od razu.
Co jeśli na liście nie znajdę swojego banku?
W takiej sytuacji masz możliwość wykonania szybkiego przelewu tradycyjnego na nasze konto w Alior Banku.Z listy wybierz opcję przelewu tradycyjnego.Skopiuj wszystkie potrzebne do przelewu dane. Następnie ze swojego konta firmowego zrób przelew wysokości 1 PLN na nasze konto w Alior Banku.

Zostaw opinię o artykule


Na ile ten materiał był pomocny

UP!
Powered by HelpDocs (opens in a new tab)