(TFC) Frachty Przewoźnika

Na nowej Platformie logistycznej Trans.eu możesz szukać ładunków w znany Ci ze starszej wersji narzędzia sposób, czyli na Giełdzie ładunków. Ale na tym nie koniec. W module Frachty znajdziesz propozycje ładunków, które różnią się także sposobem negocjowania i zawierania transakcji. Poznaj je wszystkie i w pełni wykorzystaj możliwości Platformy.

Zaktualizowano 5/8/20 przez Agata

(TFF) Frachty otrzymane Spedytora

Nowa Platforma Trans.eu została zaprojektowana w taki sposób, by każda ze stron uczestniczących w transporcie mogła korzystać z narzędzia sprawnie. Stąd podział Frachtów na dwa moduły, które umożliwiają szybką identyfikację zlecenia oraz ułatwiają publikację ładunków na Giełdę.

Zaktualizowano 5/8/20 przez Ania

(TFF) Frachty wysłane Spedytora

Na nowej wersji Transa wprowadziliśmy moduły, które nie tylko systematyzują pracę, ale też pozwalają na szybką orientację w aktualnym stanie wszystkich Twoich frachtów - zarówno otrzymanych, jak i op…

Zaktualizowano 6/8/20 przez Ania

(TFS) Frachty Załadowcy

Na nowej wersji Transa wprowadziliśmy moduły, które nie tylko systematyzują pracę, ale też pozwalają na szybką orientację w aktualnym stanie wszystkich wysłanych przez Twoją firmę frachtów. To tam dodasz oferty ładunków i opublikujesz na Giełdzie lub wyślesz je do wybranych przewoźników czy spedycji. Wygodnie i szybko.

Zaktualizowano 6/8/20 przez Ania

Przypisanie frachtu do siebie lub innej osoby z firmy.

Na nowej Platformie Trans.eu możesz przypisać fracht do siebie lub innej osoby. Możesz także filtrować frachty po osobach odpowiedzialnych. Dowiedz się, jak to działa.

Zaktualizowano 6/8/20 przez Ania

Archiwum frachtów

Przenoszenie frachtów do Archiwum pozwala na utrzymanie porządku na głównej liście frachtów. Lista staje się od razu bardziej przejrzysta i łatwiej ją przeglądać. Niepotrzebne ładunki trafią do Archiwum - bez obaw, wciąż będą pod ręką.

Zaktualizowano 6/8/20 przez Ania

Termin płatności za fracht

Termin płatności to funkcjonalność pozwalająca zdeklarować, w jakim czasie załadowca obliguje się uiścić płatność przewoźnikowi za realizację frachtu.. Jak zdefiniować termin płatności za fracht? Jak…

Zaktualizowano 16/9/20 przez Szczepan

UP!
Powered by HelpDocs (opens in a new tab)