Umowa online dla przewoźnika

Dlaczego umowa online?

Wraz z rozpoczęciem pracy na webowej wersji Trans.eu, zaproponowaliśmy Ci zaakceptowanie nowej umowy online. Jest to niezbędne do pełnego korzystania z Platformy i dostępu do wszystkich nowopowstałych usług, nieuwzględnionych w dotychczasowej umowie. 

Co zyskam na nowej umowie?

Przejście na umowę online nie wiąże się z żadnymi kosztami, a dzięki otrzymaniu dostępu do wszystkich funkcji Platformy Trans.eu, zwiększasz szansę otrzymania dopasowanej i bardziej atrakcyjnej oferty frachtu. Umowa online obejmuje już nie tylko dostęp do Giełdy Ładunków i Giełdy Pojazdów, ale umożliwia również:

  1. otrzymanie oferty frachtu w trybie prywatnym, w ramach grup - czyli pierwszeństwo w otrzymywaniu ofert frachtów od zaufanych załadowców i spedytorów - Twoi kontrahenci będą mogli wysyłać do Ciebie oferty zanim trafią one na giełdę,
  2. otrzymanie oferty frachtu bezpośrednio przez specjalny algorytm SmartMatch, który automatycznie zaproponuje Ci dopasowane do Twojego profilu oferty współpracy,
  3. otrzymanie oferty frachtu w ramach tzw. stałych tras
Dzięki przejściu na nową umowę online otrzymujesz również:
  1. większe bezpieczeństwo, dzięki możliwości nawiązania stałej współpracy z zaufanymi kontrahentami, 
  2. możliwość udostępnienia danych swoich pojazdów w ramach monitoringu,  
  3. elastyczne warunki współpracy z Trans.eu - skrócony do 1 miesiąca okres wypowiedzenia. 

Czy to kosztuje?

Przejście na umowę online jest bezpłatne. Nie zmienią się także stawki za korzystanie z Giełdy. Nowa umowa daje Ci jednak dostęp do nowych, opisanych wyżej funkcji. Skorzystanie z nich jest dobrowolne, jednak możliwe dopiero po zaakceptowaniu umowy.

Jak przejść na nową umowę?

Zapoznaj się z jej treścią i zaakceptuj umowę: klikając tutaj

Umowa wejdzie w życie natychmiast po jej zaakceptowaniu. 


Na ile ten materiał był pomocny

UP!
Powered by HelpDocs (opens in a new tab)