Skupiny kontaktov v Messengeri

Na zefektívnenie procesu správy zoznamu kontaktov platforma teraz ponúka možnosť vytvárania vlastných skupín v Messengeri.

Aktualizované 15/6/21 uverejnené Diana

Rokovania a prijatie ponúk v Messengeri dopravcom

Uzatváranie transakcií na platforme je veľmi dôležité, pretože umožňuje obom stranám hodnotiť svojich dodávateľov. Pozitívne hodnotenie buduje konkurenčnú výhodu a obraz spoľahlivej spoločnosti. V tomto článku sa dozviete, ako rýchlo uskutočňovať transakcie prostredníctvom aplikácie Messenger a ušetriť čas.

Aktualizované 8/7/21 uverejnené Diana

Messenger

Messenger je nástroj na kontakt s dodávateľmi. Umožňuje výmenu potrebných informácií a opatrení týkajúcich sa transakcie. Na novej Platforme bola rozšírená o niekoľko užitočných funkcií, ktoré ešte viac zlepšia prácu.

Aktualizované 26/5/21 uverejnené Ania

Nový spôsob otvárania okien v Messengeri

Prispôsobte prácu na Platforme vašim potrebám. Vyberte si vhodné nastavenie pre zasielanie správ: pohodlne komunikujte, vyjednávajte a uzatvárajte transakcie - ako pre náklady, tak v databáze vozidiel.

Aktualizované 2/2/21 uverejnené Szczepan

Nastavenie popisu v Messengeri

Dovolenka alebo zmena telefónneho čísla sú iba príklady situácií, v ktorých môže byť veľmi užitočné nastavenie statusu komunikátora. Toto jednoduché riešenie vám umožňuje rýchlo informovať komunitu Trans o tom, čo je pre nás dôležité. #welistenanddo, preto sme túto funkciu uviedli na novú Platformu Trans.eu.

Aktualizované 22/6/21 uverejnené Ania

Informácie v okne rozhovoru, či je protistrana na zozname dlžníkov

V Messengeri nájdete informácie o tom, či daná spoločnosť má v rámci Platformy dlhy.

Aktualizované 28/2/21 uverejnené Krzysztof

Panel chatu Messenger

Toto je nová funkcia platformy Trans.eu, ktorá uľahčuje poskytovanie a správu viacerých chatov súčasne. Keď otvoríte ďalšie okná rozhovoru, ich miniatúry sa zobrazia na paneli v dolnej časti obrazovky. Uvidíte tiež to, s akým kontextom súvisia.

Aktualizované 26/5/21 uverejnené Krzysztof

UP!
Powered by HelpDocs (opens in a new tab)