Ролі працівників у модулях Розклади та Бронювання

Оновлено 5/3/24 опубліковано Katarzyna

Хто може використовувати цю функцію?

Користувачі, які придбали додатковий модуль Dock Scheduler і мають права адміністратора облікового запису компанії.

Як тільки ваша компанія отримає доступ до модуля Dock Scheduler, всі працівники побачать новий модуль в Платформі - Розклади (якщо у вас встановлений модуль Dock Scheduler Розклади або лінійка CargoON) або Бронювання (якщо у вас лінійка Trans for Carrier або лінійка Trans for Forwarder). Як адміністратор, ви можете керувати роллю ваших працівників у модулі, призначаючи їм різні ролі в додатку.

Ролі в модулі Розклади

РОЛІ

ОБЛАСТЬ ПОВНОВАЖЕНЬ

Менеджер Dock Scheduler

Повне обслуговування управління компанією, складами та їх графіками, управління процесом бронювання як зі сторони вантажовідправника та можливість бронювання в якості перевізника з іншими вантажовідправниками, що використовують продукт Dock Scheduler.

Керівник складу

Створює та керує графіками роботи складу. Має повноваження призначати часові вікна та керувати бронюваннями, створеними перевізниками.

Комірник

Переглядає графіки завантажень, підтверджує початок і завершення операцій.

Охоронець

Переглядає список бронювань, підтверджує відповідність даних з бронюванням, відмічає час прибуття та відправлення з місця проведення операції.

Ролі в модулі Бронювання

Менеджер Dock Scheduler

Повне обслуговування управління компанією, графіками, управління процесом бронювання в якості перевізника у інших вантажовідправників, які використовують продукт Dock Scheduler.

Бронюючий

Можливість бронювання у вантажовідправників, які використовують продукт Dock Scheduler, і керувати вашими бронюваннями як перевізник.

Призначення ролі новому працівнику

Працівники, які мають облікові записи, отримають доступ до модуля Dock Scheduler. Як адміністратор, ви можете змінити їхні ролі відповідно до потреб вашої компанії. Дізнайтеся, як керувати ролями та доступом.

Щоб додати нового працівника, якому ви хочете призначити роль у модулі Dock Scheduler, виконайте наведені нижче дії.

  1. Натисніть на свій аватар і виберіть Моя компанія.

  1. У закладці Працівники натисніть кнопку Додати працівника.

  1. Заповніть форму з даними нового працівника (ім'я, прізвище, адреса електронної пошти, посада) і перейдіть до кроку Ролі та доступ.

  1. На цьому кроці призначте відповідну операційну роль вашому працівнику. Натисніть Далі.

  1. На кроці Додаткові дані ви можете ввести додаткову інформацію. Заповнивши всі кроки форми, натисніть кнопку Зберегти.

  1. Зліва внизу екрана ви отримаєте два сповіщення про те, що працівника додано і його ролі визначено.

    Ви знайдете нового працівника у верхній частині списку.

Коли ви натиснете на прізвище обраного працівника, відкриється вікно з усіма його даними. Ви можете редагувати їх - змінювати особисті дані працівника, а також призначені йому ролі за допомогою кнопки Більше та опції Керувати працівником.


Наскільки корисним був цей матеріал?

UP!
Powered by HelpDocs (opens in a new tab)