Рекомендації

Оновлено 4/3/24 опубліковано Jakub

Підтримуючи формування довіри на Платформі Trans.eu, появилась можливість попросити рекомендації від інших компаній та виставляти їх самостійно.

Тому в модулі "Оцінки" ви маєте можливість:

 • попросити своїх контрагентів виставити рекомендацію
 • виставити рекомендацію
 • керувати рекомендаціями

Як попросити своїх контрагентів виставити рекомендацію?

 1. Щоб отримати рекомендації від своїх партнерів, перейдіть до модуля "Оцінки", потім на вкладку "Запит на рекомендацію" і у верхньому правому куті натисніть "Попросити рекомендацію".
 1. У вікні пошуку вкажіть дані компанії: назву компанії/ ІПН або TransId, а після фільтрування зазначте компанію поруч із відповідним пунктом, а потім натисніть "Надіслати запит".
Пам’ятайте! Якщо у вас немає даних, які дозволять вам швидко знайти компанію, якій ви хочете надіслати запит на рекомендацію, ви можете скористатися ФІЛЬТРАМИ, що звузить область пошуку.

Залишаючись на вкладці "Запит на рекомендацію", ви також побачите всі запити на рекомендації, які ви надіслали, і ті, які ваші парнери надіслали вам.

 • Перейшовши до списку надісланих запитів, ви побачите такі дані: назва компанії, група, до якої була призначена компанія, і дата відправлення запиту. Крім того, у вас є можливість відкликати такий запит, натиснувши на "ВІДХИЛИТИ ЗАПИТ".
 • Перейшовши до списку отриманих запитів, ви відобразите такі дані: назва компанії, група, до якої була призначена компанія, кількість спільних транзакцій та дата відправлення запиту. Крім того, з цього рівня ви можете виставити рекомендацію, натиснувши на пункт "Виставити рекомендацію", який переведе вас до вікна, описаного в пункті № 2.

Як виставити рекомендацію?

Залишившись у модулі "Оцінки", перейдіть на вкладку "Рекомендації", потім у верхньому правому куті натисніть "Виставити рекомендацію" та перейдіть до першого з двох кроків.

 1. Виберіть компанію, ввівши у вікно пошуку такі дані: назва компанії/ІПН або TransId, а після її фільтрування натисніть "ВИБРАТИ" біля відповідного пункту.
Пам’ятайте! Якщо у вас немає даних, які дозволять вам швидко знайти компанію, для якої ви збираєтесь виставити рекомендацію, ви можете скористатися ФІЛЬТРАМИ, що звузить область пошуку.
 1. Щоб точно визначити аспекти співпраці, ви можете заповнити такі пункти у вікні виставлення рекомендації:
 • частота співпраці
 • тип співпраці
 • зміст рекомендації
Визначена вами спеціальність буде представлена ​​у профілі компанії, яка отримує рекомендацію у вигляді етикеток, які ви можете побачити на останньому фото цієї статті. Коли, видаючи рекомендацію, ви точно визначаєте характер співпраці, потенційний партнер отримає точну інформацію, яка може бути корисною для прийняття рішення про співпрацю з певною компанією.
Пам’ятайте! Ви можете редагувати зміст рекомендації, але це поле не можна залишати порожнім.
Якщо у вас є рекомендації у паперовій формі, ви можете додати їх. Необхідний формат PDF.
 1. Для того, щоб надіслати партнеру готову рекомендацію, натисніть "Виставити рекомендацію".
Увага! Виставлену рекомендацію не можна редагувати чи видаляти. Окрім того, на відміну від Оцінки, вона може бути виставлена лише один раз.

Якщо ви вирішили виставити рекомендацію для декількох компаній у вікні "Виставити рекомендацію" у нижньому лівому куті, виберіть варіант "Виставити ще одну", що значно скоротить цей процес.

Ви можете виставити до 25 рекомендації одночасно.

Управління рекомендаціями

Перебуваючи в модулі "Оцінки", на вкладці "Рекомендації", ви фільтруватимете рекомендації, надіслані вами, так і отримані від ваших контрагентів.

Вибравши "вислані" у списку, ви побачите таку інформацію:

 • зміст рекомендації
 • дата виставлення
 • виставлено для
 • виставлено

Вибравши "отримані" у списку, ви побачите таку інформацію:

 • зміст рекомендації
 • дата отримання
 • виставлено
 • видимість
Пам’ятайте! На цьому рівні ви можете визначити видимість даної рекомендації у профілі вашої компанії, або зв’язатися з особою, яка виставила рекомендацію.

Що стосується фільтрації та сортування рекомендації, які отримала ваша компанія, ви можете використовувати:

 • пошукову систему, вказавши назву компанії.
 • підтверджені спеціальності зазначені етикетками (якщо особа, що надала рекомендацію, вказала характер співпраці).

Де контрагенти побачать мої рекомендації?

Активні користувачі Платформи trans.eu побачать інформацію про ваші рекомендації в модулі "Контрагенти" у профілі вашої компанії, переходячи до інформації, що міститься на вкладці "Рекомендації".


Наскільки корисним був цей матеріал?

UP!
Powered by HelpDocs (opens in a new tab)