Додавання пропозиції транспортного засобу

Оновлено 14/10/21 опубліковано Ania

Додайте вільний транспортний засіб зі свого автопарку до Біржі транспортних засобів і збільште свої шанси швидко знайти вантаж. Експедитори та вантажовідправники зв'яжуться з вами, якщо пропозиція вашого транспортного засобу відповідає їх потребам.

Додавання вільного транспортного засобу крок за кроком

 1. Перший спосіб додати пропозицію до біржі: перейдіть до модуля Біржа вантажів, потім виберіть опцію "Додати транспортний засіб"

 1. Другий спосіб додати пропозицію до біржі: перейдіть до модуля Мої пропозиції транспортних засобів, потім виберіть опцію "Додати транспортний засіб"

 1. заповніть параметри транспортного засобу

 1. додати область доступності, вказавши місцезнаходження вручну або використовуючи маркер безпосередньо на карті

 1. виберіть потрібну область та збережіть налаштування

 1. вкажіть дати доступності транспортного засобу, а потім натисніть "Додати пропозицію транспортного засобу" на біржу.

 1. додана вами пропозиція з’явиться на вкладці мої пропозиції.

Додані вами пропозиції публікуються безпосередньо на Біржу транспортних засобів, яку ви знайдете над модулем "Мої пропозиції транспортних засобів" на панелі ліворуч.

На транспортній Платформі в модулі Мої пропозиції транспортних засобів ви можете побачити не лише пропозиції, розміщені на біржі в даний момент (вкладка Мої пропозиції), а також детальну історію транспортних засобів, які виставляла ваша компанія (вкладка Архів ).

Додавання пропозиції транспортного засобу для декількох місць розвантаження

На Платформі Trans.eu ви можете додавати пропозиції транспортних засобів для багатьох місць розвантаження. У формі додавання транспортного засобу є дві нові можливості. Це означає, що вам більше не доведеться копіювати пропозиції, якщо вас цікавить багато напрямків.

 1. За допомогою карти можна позначити місця розвантаження, які вас цікавлять:
 • Цілі країни
 • Великі адміністративні території, наприклад, воєводства
 • Конкретні поштові індекси

Для цього використовуйте кнопки + та - на карті

Ви можете позначити до 10 місць розвантаження одночасно.

 1. Ви також можете додавати та змінювати місця розвантаження вручну. Скористайтеся кнопкою "ДОДАТИ МІСЦЕЗНАХОДЖЕННЯ" та вкажіть місця, які вас цікавлять.

Вашу пропозицію буде видно кожному користувачу Біржі транспортних засобів, який у фільтрах пошуку вкаже принаймні одне місце розвантаження з вашого списку.


Наскільки корисним був цей матеріал?

UP!
Powered by HelpDocs (opens in a new tab)