Віджет Dock Scheduler - Середній час операції

Оновлено 17/5/24 опубліковано Katarzyna

Хто може скористатися цією функцією?

Функція доступна користувачам Платформи Trans.eu та продукту Dock Scheduler з доступом до модуля Розклади, які беруть участь у пілотному проекті модуля Інформаційна панель.

Дізнайтеся більше про модуль Інформаційна панель та віджети.

Основна інформація про віджет

Додайте Середній час виконання операцій на свою Інформаційну панель, щоб відстежувати час виконання операцій (завантаження і розвантаження) на ваших складах.

Віджет Dock Scheduler - Середній час операції:

  • належить до віджетів категорії Розклади,
  • показує дані на основі всіх успішно завершених бронювань,
  • відображає дані по всіх складах,
  • відображає історичні дані, середній час розраховується на основі останніх 30 днів,
  • може бути доданий в Інформаційну панель тільки один раз.

Навігація у віджеті

Основним елементом віджету є:

  1. Графіки середнього часу операції для 5 складів з найбільшою кількістю операцій.

Діаграма складається з 4 частин:

  1. Назва складу (наприклад, Склад Бемово).
  2. Смуга, що вказує на середній час між прибуттям та відправленням транспортного засобу з певного складу (наприклад, 100 хвилин)
  3. Частина графіка, виділена синім кольором, яка вказує на середній час виконання операції - завантаження, розвантаження (наприклад, 50 хвилин)
  4. Маркер у вигляді жовтої пунктирної лінії, яка вказує час за замовчуванням для операцій на цьому складі (наприклад, 60 хвилин)

Як аналізувати дані

При аналізі даних корисними будуть підказки, які з'являються на кожному графіку при наведенні на нього курсору миші.

Аналізуючи дані для прикладу Пражські меблі, можна побачити, що середній час перебування транспортних засобів на цьому складі становить 41 хвилину, середній час операції - 72 хвилини, тоді як час операції за замовчуванням встановлений на рівні 20 хвилин.

Маючи ці дані, керівник складу може визначити, наскільки середній час операції і час між прибуттям і відправленням близькі до заданого за замовчуванням.

У нашому випадку виявляється, що на всіх складах операційна робота займає більше часу, ніж передбачалося. Таким чином, можна дослідити, чи пов'язана така ситуація з технічними проблемами, низькою ефективністю персоналу, недостатніми процесами або іншими факторами.

Аналіз даних може допомогти визначити сфери для підвищення ефективності, оптимізувати процеси та підвищити якість складських операцій.


Наскільки корисним був цей матеріал?

UP!
Powered by HelpDocs (opens in a new tab)