Групи контактів у Месенджері

Оновлено 2/4/24 опубліковано Szczepan

Впорядкувавши процес управління списком контактів, платформа тепер пропонує можливість створення груп у Месенджері.

Як створити групу контактів у Месенджері?

Ви створите групу:

 1. У Месенджері перейдіть на вкладку "Контакти" - поруч із вікном пошуку натисніть поле "Усі", а потім виберіть "Керувати групами" із випадаючого списку.

 1. Шукайте будь-якого користувача на вкладці "Контакти" - натисніть на іконку з фото поруч з іменем та прізвищем, а потім виберіть "Керувати групами" із випадаючого списку.

 1. У діалоговому вікні натисніть на іконку з фото, а потім виберіть "Керувати групами" із випадаючого списку.

Незалежно від того, який шлях (описаний вище) ви використовуєте, ви перейдете до наступного кроку, де ви зможете додати, відредагувати або видалити групу.

 • Щоб додати групу, натисніть зелену кнопку "Додати групу", потім вкажіть назву групи та натисніть "Зберегти".

 • Щоб змінити назву групи, натисніть "Редагувати", а потім внесіть зміни та натисніть "Зберегти".

 • Щоб видалити групу поруч із нею, натисніть "Видалити".

Якщо ви вирішите видалити дану групу, після натискання кнопки "видалити" система попросить вас підтвердити цю дію ще раз. Таким чином, знову натисніть "Видалити"

Як додати користувача до групи контактів у Месенджері?

До групи ви зможете додати лише Користувача, який є у вашому списку контактів. Ви додасте його до раніше створеної групи двома способами:

 1. Шукаючи будь-якого користувача в Месенджері - натисніть на іконку з фото поруч з іменем та прізвищем - якщо цього Користувача немає у вашому списку контактів, ви додасте його до своїх контактів, натиснувши на згадану іконку, - а потім виберіть групу із випадаючого списку.
Якщо вибраний вами Користувач відсутній у вашому списку контактів, натиснувши "іконку з фото", додайте його до своїх контактів, а потім додайте до певної групи.
 1. У вікні розмови натисніть на іконку з фото - якщо цього співрозмовника немає у вашому списку контактів, натиснувши на згадану іконку, ви додасте його до своїх контактів, а потім із випадаючого списку виберіть групу, до якої ви зможете його додати.

Мітки інформують вас про призначення Користувача до певної групи.

 • у вікні розмови під ім'ям та прізвищем з’явиться мітка із назвою групи, до якої призначена особа.

Пам’ятайте! Ви можете додати особу до декількох груп.

 • якщо конкретна особа призначена до більш ніж 2 груп, у вікні розмови з’явиться додаткова мітка із зазначенням кількості інших груп, учасником яких є Користувач. При наведенні курсора на цю мітку ви побачите назви інших груп.

Особи, яких ви додаєте до своїх груп контактів у Месенджері, не отримуватимуть інформацію про приєднання до вашої Групи.

Де я можу знайти інформацію про кількість осіб, доданих до тієї чи іншії групи в Месенджері?

Інформація про кількість людей, доданих до даної групи, може відображатися у трьох місцях:

 • у вікні "Керування групою", поруч із назвою групи в дужках вказана кількість її учасників.

 • у діалоговому вікні, натиснувши на іконку з фото у випадаючому списку, поруч із кожною із назв груп, в дужках відображаються кількість учасників.

 • у діалоговому вікні, натиснувши на іконку з фото у випадаючому списку, поруч із кожною із назв груп, в дужках відображаються кількість учасників .

У месенджері на вкладці "Контакти", вибираючи певну групу, у списку контактів відображатимуться лише члени цієї групи, а пошукова система обмежиться фільтруванням у цій групі.

Пам’ятайте! Для того, щоб знову переглянути весь список контактів і мати можливість фільтрувати всіх користувачів, які мають активні облікові записи на Платформі Trans, на вкладці "Контакти" поверніться до пункту "Усі".


Наскільки корисним був цей матеріал?

UP!
Powered by HelpDocs (opens in a new tab)