Перегляд оцінок в рядку пропозицій на Біржі

Оновлено 6/2/24 опубліковано Jakub

На Новій Платформі Ви можете перевірити список оцінок компанії і місячний тренд відразу в рядку пропозиції на Біржі.

Швидкий доступ до оцінок компаній

У рядку пропозиції після наведення курсору на рейтинг, який відображається під назвою компанії, буде відображатися розподіл оцінок, поділений на кількість оцінок, отриманих за п'ятибальною шкалою, де 1 - найнижча, а 5 - найвища. Поруч зі списком також відображається щомісячний тренд, який розраховується, якщо компанія отримує як мінімум 10 оцінок протягом місяця.

швидкий доступ до оцінок

Як працює тренд?

Тренд розраховується на основі порівняння оцінок поточного місяця з середньою оцінкою попереднього місяця, таким чином Ви можете перевірити, чи тенденція йде вгору чи вниз, або залишилась на такому ж рівні.

  1. Якщо під час перегляду рейтингу в рядку пропозиції з'являється значок у вигляді зеленої стрілки вгору, це означає, що рейтинг підвищився в порівнянні з попереднім місяцем. Після наведення на рейтинг буде відображатися графік, що показує місячний тренд.

тенденція оцінок рухається вгору
  1. Якщо відмітка відображається у вигляді червоної стрілки вниз, рейтинг впав у порівнянні з минулим місяцем. Після наведення на рейтинг буде відображатися графік, що показує місячний тренд. Після натискання на рейтинг з'явиться вікно з інформацією про компанії, в якому Ви можете перевірити деталі повідомлених проблем.

тенденція падає вниз
  1. Якщо біля оцінки відсутня стрілка, це означає, що:
  • рейтинг залишився незмінним за останній місяць - після наведення курсору на рейтинг буде відображатись графік, що показує місячний тренд.

рейтинг залишився без змін
  • у компанії дуже мало оцінок, щоб розрахувати місячний тренд - компанія повинна отримати як мінімум 10 оцінок за останні два місяці, щоб розрахувати місячний тренд.

занадто мало оцінок для розрахунку тенденції
  • пунктирна лінія - на графіку означає, що компанія в зазначені місяці не отримала достатню кількість оцінок для розрахунку тренду.

відсутність оцінок в певні місяці


Наскільки корисним був цей матеріал?

UP!
Powered by HelpDocs (opens in a new tab)