Віджет Dock Scheduler - завантаженість складу

Оновлено 17/5/24 опубліковано Katarzyna

Хто може скористатися цією функцією?

Функція доступна користувачам Платформи Trans.eu та CargoON, які беруть участь у пілотному проекті модуля Інформаційна панель.

Дізнайтеся більше про модуль Інформаційна панель та віджети.

Основна інформація про віджет

Додайте віджет Завантаженість складу на свою Інформаційну панель, щоб швидко перевірити завантаженість складу на наступні 3 дні.

Віджет завантаженість складу:

 • належить до віджетів з категорії Розклади,
 • призначений для замовників,
 • показує дані на основі створених бронювань (підтверджених і непідтверджених) в задані дні,
 • відображає дані в режимі реального часу,
 • може бути доданий до вашої Інформаційної панелі багаторазово (максимум 9 разів).

Навігація у віджеті

Основними елементами віджету Завантаженість складу є:

 1. Таблиця, що показує кількість бронювань, створених у певний день у певний час:
 • Синя смуга відповідає всім підтвердженим бронюванням, тобто тим, що мають статус: підтверджено, очікують, в процесі завантаження/розвантаження, завершено завантаження/розвантаження, виїзд.
 • Сіра смуга відповідає всім непідтвердженим бронюванням, тобто тим, що мають статус: попередня.

Якщо ви наведете курсор на потрібний стовпчик, у підказці ви побачите, скільки бронювань ви запланували на певний день і час.

Дати, для яких ми представляємо дані - це дати поточного дня та двох наступних днів. Якщо склад закритий два дні поспіль, ми подаємо дані за найближчий робочий день складу (наприклад, 10-11.02.2024 в нашому прикладі - це вихідні, в які склад закритий, тому наступні дані подаються за понеділок - 12.02.2024)

Години - ми показуємо години роботи для всіх складів (наприклад, якщо один склад працює з 8:00 до 14:00, а інший - з 10:00 до 18:00, ми показуємо період з 8:00 до 18:00). Для зручності читання даних ми показуємо повні години (навіть якщо слот на складі триває 30 хвилин).
Приклад: Якщо слот триває 30 хвилин, ми покажемо його о зазначеній годині (наприклад, бронювання о 14:30 ми покажемо о 14:00).
Якщо слот триває 2 години, ми покажемо його о першій годині (у слоті з 12:00 до 14:00 ми покажемо бронювання о 12:30 о 12:00).
Якщо слот триває 15 хвилин і у нас заплановано 4 бронювання між 11:00 і 12:00, дані у віджеті будуть відображені як 4 бронювання об 11:00.

 1. Інформація про те, для якого складу представлені дані (за замовчуванням відображаються дані для всіх складів).
 2. Опція Оновити, щоб оновити дані, що відображаються у віджеті.
 3. Стрілка, натисніть, якщо ви хочете скористатися опцією фільтрації. Ви можете переключити перегляд на конкретний склад і док.

Ви можете перевірити зайнятість для конкретного доку, тільки якщо вкажете в фільтрах склад, на якому знаходиться док.

Як аналізувати дані

 1. Щоб полегшити аналіз даних і побачити їх у ширшому контексті, ви можете додати віджет на Інформаційну панель кілька разів (максимум 9).
Ви можете дізнатися, як додати віджет на вашу Інформаційну панель у статті Віджети - основна інформація

На одному віджеті ви можете відобразити дані для одного з ваших складів і вказати всі доки на ньому (1), на другому віджеті ви можете вибрати конкретний склад і док (2), а на третьому віджеті ви можете відобразити дані для всіх ваших складів (3).

Вибравши вид, який вам підходить, ви можете легко:

 • перевірити, наскільки розподілені бронювання по різних днях на ваших складах. Це дозволить вам краще прогнозувати навантаження на найближчі дні,
 • визначити найбільш завантажені години, що дозволить вам краще організувати свій графік і ресурси,
 • визначити дні, на які не заплановано жодних бронювань.
 • перевірити співвідношення підтверджених і непідтверджених бронювань.
 • Знаючи фактичну завантаженість складу, ви зможете краще планувати роботу персоналу, уникаючи перевантажень і затримок, що може додатково знизити операційні витрати.

Якщо ви додасте всі віджети з категорії Розклади на свою інформаційну панель, ви отримаєте повну картину того, як функціонують ваші склади.


Наскільки корисним був цей матеріал?

UP!
Powered by HelpDocs (opens in a new tab)