Способи розподілу

Оновлено 21/2/24 опубліковано Ania

Хто може скористатися цією функцією?

  • Функція доступна для користувачів продуктової лінійки CargoON, які мають доступ до модуля Постійні маршрути з перевізниками.

З цієї статті ви дізнаєтеся:

  • які методи розподілу доступні для договорів з постійними маршрутом
  • як змінити налаштування методу розподілу
  • коли можна використовувати доступні методи розподілу

Налаштування методу розподілу

Якщо ви маєте активні (чинні) умови постійних маршрутів з більш ніж одним перевізником, ви можете самостійно встановити спосіб розподілу по контрактах.

В рамках постійних маршрутів ми розрізняємо наступні методи розподілу:

  • ручне управління послідовністю,
  • згідно умов постійного маршруту,
  • відсоткова частка,
  • ліміти перевезень.

Щоб встановити обраний метод розподілу, увійдіть в модуль Постійні маршрути з перевізниками (1) і натисніть на обраний постійний маршрут. Потім на вкладці Обовязкові (2) виберіть метод розподілу, який вас цікавить, з доступних у списку (3).

Ручне керування послідовністю

За замовчуванням встановлений спосіб розподілу - Ручне керування послідовністю. Що це означає на практиці? Ваші пропозиції перевезень будуть розподілені між перевізниками відповідно до їх порядку в таблиці. Якщо ви хочете змінити порядок перевізників у списку, використовуйте для цього стрілки вгору/вниз поруч з порядковим номером. Натисніть на стрілку і встановіть таким чином новий порядок.

Згідно умов постійного маршруту

Ви можете вибрати цей метод розподілу, якщо ви визначили заплановану кількість перевезень в умовах постійного маршруту. У цьому методі розподілу ваші пропозиції перевезень будуть розподілені відповідно до заздалегідь визначених умов для перевізників.

Ця опція буде недоступна, якщо під час налаштування умов постійного маршруту ви не встановите заплановані перевезення.

Відсоткова частка

Виберіть метод розподілу Відсоткова частка, а потім визначте, яку частку від загальної кількості замовлень, що перевозяться перевізниками з постійного маршруту, ви очікуєте отримати від перевізників.

Це налаштування вплине на черговість перевізників при публікації вантажів. Воно буде автоматично впорядковуватися таким чином, щоб можна було дотриматися встановленого вами відсоткового співвідношення.

Цей метод розподілу буде недоступний, якщо список порожній або якщо домовленості між перевізниками зі списку передбачають різні валюти.

Ліміти на перевезення

Вибравши цей метод розподілу, ви можете встановити відсотковий ліміт замовлень для перевізників.

Встановіть максимальний і мінімальний відсоток для всіх перевізників, а потім збережіть налаштування.


Наскільки корисним був цей матеріал?

UP!
Powered by HelpDocs (opens in a new tab)