Публікація пропозиції вантажу до постійного маршруту

Оновлено 10/7/24 опубліковано Ania

Хто може скористатися цією функцією?

Функція доступна всім користувачам лінійки CargoON, які мають продукт CargoON Freight Platform.

З цієї статті ви дізнаєтеся:

 • як опублікувати пропозицію вантажу до постійного маршруту
 • де редагувати список активних перевізників на постійнийному маршруті
 • які є два варіанти автоматичної публікації відповідно до черговості в списку перевізників

Після того, як у вас є пропозиції постійного маршруту(контракти), прийняті перевізником - ви можете почати публікувати вантажі до постійного маршруту.

Це можна зробити двома способами:

 • створивши нову пропозицію вантажу і вибравши режим публікації Постійні маршрути (докладніше про це: Як додати пропозицію вантажу)
 • перейшовши до деталей обраного маршруту і опублікувавши на нього пропозицію вантажу.

Створіть вантаж для постійного маршруту

 1. Відкрийте модуль Фіксовані маршрути з перевізниками і знайдіть у таблиці потрібний вам постійний маршрут. Натисніть на нього, щоб відкрити перегляд деталями контракту.
 2. Натисніть Більше і виберіть Створити вантаж. Відкриється форма публікації вантажу.

 1. Заповніть пропущені поля. Також додайте вимоги та деталі транспортного засобу, який вас цікавить.

 1. У правій частині форми ви можете переглянути активні компанії, до яких потрапить ваша публікація. Натисніть на Показати активні компанії, а потім відредагуйте їхню активність або послідовність у списку.

 1. Ви також можете:
 • відредагувати час подання пропозицій,
 • змінити контактну особу,
 • запланувати публікацію на пізнішу дату,
 • вибрати публікацію за послідовністю по часі (докладніше про це нижче),
 • зберегти заповнену форму як шаблон.

 1. Заповнивши форму, натисніть кнопку Опублікувати вантаж, щоб опублікувати пропозицію до постійного маршруту.

Публікуйте з контрактами зі змінною ціною

 1. Перейдіть до модуля Постійні маршрути і виберіть маршрут, до якого ви хочете опублікувати пропозицію вантажу.
 2. Натисніть на Більше і виберіть Створити вантаж. Відкриється форма публікації вантажу.
 3. Заповніть форму з додатковою інформацією. Ви можете вказати ціну або опублікувати пропозицію без ціни.

При виборі опції Показати активні компанії у вікні Список перевізників ви можете виключити компанію або змінити порядок.

Якщо на цьому етапі ви виключаєте активність однієї компанії, ви виключаєте її лише із конкретної пропозиції вантажу, а не з усього постійного маршруту. Наступні публікації будуть знову націлені до повної групи користувачів.
Якщо ви виберете опцію Купити зараз, пропозиція не буде вимагати вашого прийняття. Перевізник, який першим прийме пропозицію, виконає замовлення.

Після того, як всі дані будуть введені, натисніть на кнопку Опублікувати вантаж.

 1. Пропозицію вантажу можна знайти в модулі Вантажі в розділі Додані.
 2. Якщо перевізники зроблять вам пропозиції, ви отримаєте сповіщення. Ви знайдете пропозиції в розділі вантажу на вкладці Переговори.

У вкладці Переговори ви можете переглянути свої переговори (Мої переговори), а також переговори інших співробітників, якщо вони також були вказані в якості контактів при заповненні форми додавання вантажу (Інші переговори), що робить переговори публічними для всіх співробітників компанії. Ви також можете вести переговори з месенджера.
 1. Оберіть перевізника зі ставкою, яка вас найбільше влаштовує, або розпочніть переговори з ним.

 • Якщо перевізник пропонує свою ставку, ви також можете обговорити її, вказавши свою суму і натиснувши кнопку Надіслати.
 • Ви також можете відхилити пропозицію. Щоб продовжити переговори з цим перевізником, вам потрібно дочекатися, поки він відкличе пропозицію або зробить нову.
 • Якщо ви виберете Завершити переговори, переговори будуть завершені з усіма співробітниками.

Після того, як пропозиція буде прийнята, вона перейде на вкладку Прийняті в модулі Вантажі.

Якщо жоден перевізник не відгукнеться на вашу пропозицію, вона перейде на вкладку Архів.

Публікувати в послідовності з списку перевізників

Публікуючи пропозицію вантажу, ви можете використовувати дві форми публікації для перевізників з вашого списку на даному контракті / постійному маршруті. Ця опція особливо корисна, якщо у вас є пріоритетні перевізники в цьому списку і ви хочете дати їм більше часу, щоб відповісти на пропозицію.

 1. У формі для публікації вантажу на постійний маршрут виберіть опцію: Публікувати в послідовності з списку перевізників.

 1. Відкрийте вікно редагування (натисніть на кнопку Змінити), щоб змінити налаштування відповідно до ваших потреб.

 1. Вкажіть час, через який публікація пропозиції перейде до наступного перевізника у списку.
 2. Виберіть одну з опцій автоматичної публікації.

Передати наступному одержувачу (послідовна публікація)

Публікуючи нову пропозицію вантажу на постійний маршрут, ви можете скористатися опцією публікації в послідовності зі списку перевізників, а потім скористатися налаштуванням Передати наступному одержувачу.

Що це означає? Перший перевізник зі списку отримає вашу пропозицію і може прийняти її протягом встановленого вами періоду часу. Після закінчення цього часу пропозиція буде передана наступному перевізнику в списку на такий самий період часу. Потім пропозиція переходить до наступного, і так послідовно, поки пропозиція не буде прийнята або поки не буде вичерпано список перевізників.

Перевізники, у яких закінчився час прийняття пропозиції, втрачають можливість відповісти на неї.

Цей механізм працює послідовно, звідси й альтернативна назва - послідовна публікація.

Як працює послідовна публікація

Опублікувати вантаж для наступних одержувачів:

 1. У формі публікації вантажу виберіть Опублікувати в послідовності зі списку перевізників, вкажіть тривалість публікації, натиснувши на кнопку Змінити, а потім виберіть в редагуванні опцію Переслати наступному одержувачу.

 1. Перейдіть до модуля Вантажі і виберіть свою пропозицію зі списку. Натисніть на неї, щоб переглянути деталі.
 2. У вкладці Пропозиції перевізників ви побачите перебіг публікації. Перевізник, який щойно отримав публікацію, матиме статус Очікує відповіді. Лічильник під ним показує, скільки часу ще залишилося.

 1. Якщо перевізник не відповість на пропозицію, пропозиція буде надіслана наступному перевізнику зі списку через встановлений вами час. Статус попереднього перевізника зміниться на Завершено.

Якщо перевізник відхилить вашу пропозицію, вона буде надіслана наступному перевізнику в списку, і статус цього перевізника зміниться на Відхилено.

Поступово додавайте наступних одержувачів ( розширена публікація)

При публікації нової пропозиції вантажу на постійний маршрут ви можете скористатися опцією публікації в послідовності зі списку перевізників, а потім скористатися налаштуванням Поступово додавати наступних одержувачів.

Що це означає? Перший перевізник зі списку отримає вашу пропозицію і може прийняти її протягом встановленого вами періоду часу. Після закінчення цього часу пропозиція буде надіслана наступному перевізнику зі списку на такий самий період часу. Після закінчення цього часу пропозиція переходить до наступного перевізника, але попередні перевізники все ще можуть її прийняти. Список одержувачів пропозиції поступово розширюється.

Перевізники, у яких закінчився період прийняття пропозиції, все ще мають шанс прийняти пропозицію, але будуть конкурувати за неї з більшою групою перевізників.

Цей механізм базується на розширенні аудиторії, звідси й альтернативна назва - Розширена публікація.

Як працює розширена публікація

Щоб опублікувати вантаж до поступово зростаючої групи перевізників:

 1. Виберіть у формі публікації вантажу опцію Опублікувати в послідовності зі списку перевізників, вкажіть тривалість публікації, натиснувши на кнопку Змінити, а потім виберіть в редагуванні опцію Поступово додавати одержувачів.

 1. Перейдіть до модуля Вантажі та виберіть свою пропозицію зі списку. Натисніть на неї, щоб переглянути деталі.
 2. У вкладці Пропозиції перевізників ви побачите хід публікації. Перевізник, який щойно отримав публікацію, матиме статус Очікує відповіді. Лічильник під ним показує, скільки часу ще залишилося.

 1. Якщо перевізник не відповість на пропозицію, пропозиція буде надіслана наступному перевізнику зі списку після закінчення встановленого вами часу. Статус наступного перевізника зміниться на Очікує на відповідь, а попередньому перевізнику буде нараховано додатковий час.

В результаті цієї публікації, чим вище перевізник знаходиться в списку, тим більше часу у нього є, щоб відповісти на вашу пропозицію.


Наскільки корисним був цей матеріал?

UP!
Powered by HelpDocs (opens in a new tab)