Přidání vozidla na burzu

Aktualizované 9/8/22 podle Anna

Přidejte dostupné vozidlo z vaší flotily na burzu a zlepšete svou šanci nalezení toho správného nákladu ve správný čas. Speditéři a objednatelé vás pak mohou kontaktovat, pokud vaše vozidlo splňuje jejich požadavky.

Přidávání vozidla krok za krokem:

 1. První způsob přidání nabídky na burzu: klikněte na modul Vyhledat vozidla, pak vyberte "Přidat vozidlo"

 1. Druhý způsob přidání nabídky do burzy: přejděte na modul "Mé nabídky vozidla" a potom vyberte možnost "Přidat nabídku vozidla"

 1. Novinka! Nyní máte třetí způsob, jak přidat nabídky vozů do burzy. Přejděte na kartu Flotila. Ze seznamu vyberte vozidlo, které chcete zveřejnit na burze a klikněte na něj. Potom v zásuvce vozidla klikněte na Více. Z rozbaleného seznamu vyberte Přidat nabídku vozidla.

 1. vyplňte parametry vozidla
 1. přidejte dostupnou oblast; buď manuálním přidáním oblasti nebo označením přímo na mapě

 1. dokončete výběr vaší oblasti a klikněte na Uložit
 1. specifikujte data dostupnosti vozidla, přidejte sazbu za km a následně "Přidat nabídku vozidla" do burzy
 1. přidanou nabídku si můžete prohlédnout v části "Moje nabídky"

Vámi přidáno nabídky vozidla jsou zveřejněny přímo na burze vozidel, kterou najdete nad modulem "Mé nabídky vozidla" na levé straně.

Na platformě Trans.eu v modulu "Mé nabídky vozů" vidíte nejen nabídky zveřejněné na burze v daném čase (karta "Moje nabídky"), ale také podrobnou historii vozidel, kterou přidala vaše společnost (karta "Archiv").

Přidání nabídky vozidla na několik vykládacích míst

Na platformě Trans.eu už máte možnost přidávat nabídky vozů na více míst s vykládkou. Ve formuláři na přidání vozidla jsme připravili dvě nové možnosti. Výsledkem je, že už nemusíte kopírovat nabídky při jejich přidávání pokud jedete více směry.

 1. Pomocí mapy můžete označit místo výklady, které je pro vás nejlepší:
 • v celých zemích
 • v obcích
 • podle poštovního směrovacího čísla

Pro výběr používejte tlačítka + a - (na mapě)

Můžete si vybrat až 10 vykládek najednou.

 1. Místo vykládky si můžete přidat nebo změnit ručně. Použijte tlačítko "PŘIDEJTE LOKALIZACI" a doplňte místa, která jsou pro vás nejvýhodnější.

Vaši nabídku si bude moci prohlédnout každý uživatel platformy, který si vybere alespoň 1 místo vykládky z vašeho seznamu.


Byl tento materiál užitečný?

UP!
Powered by HelpDocs (opens in a new tab)