Прийняття перевізником пропозиції постійного маршруту

Оновлено 21/2/24 опубліковано Ania

Хто може використовувати цю функцію?

Функціонал доступний всім користувачам Платформ Trans.eu і CargoON, але спосіб його використання відрізняється в залежності від продуктової лінійки.

З цієї статті ви дізнаєтесь:

  • як перевізнику прийняти пропозицію постійного маршруту
  • як дізнатися, що перевізник прийняв вашу пропозицію постійного маршруту

Прийняття умов постійного маршруту

Як перевізник, ви знайдете пропозиції щодо умов постійних маршрутів у модулі Постійні маршрути з вантажовідправниками, у розділі В процесі переговорів. Якщо пропозиція має ціну, запропоновану вантажовідправником - ви можете прийняти її відразу.

Існує два способи прийняти пропозицію умов постійного маршруту:

  1. Якщо вантажовідправник вказав ціну/ставку, ви можете прийняти умови у вигляді списку, натиснувши на кнопку "Прийняти".

Не бачите кнопку, щоб прийняти пропозицію постійного маршруту? Перевірте її статус. Для статусів "Прийняти або обговорити" і "Запропонувати ціну" необхідно натиснути на пропозицію і у вікні переговорів прийняти або обговорити ціну.
  1. Натисніть на обраний постійний маршрут і відкрийте детальний перегляд пропозиції постійного маршруту. Потім натисніть на кнопку "Прийняти".

Повідомлення про прийняття перевізником пропозиції постійного маршруту

Як ви вже дізналися зі статті Налаштування ціни/ставки постійного маршруту, ви можете надіслати перевізнику пропозицію постійного маршруту з різними варіантами ціни вашої пропозиції. Залежно від цих налаштувань, перевізник може прийняти вашу пропозицію або надіслати вам контрпропозицію щодо ціни/ставки.

Ми повідомимо вас про прийняту пропозицію:

  • повідомленням під символом дзвіночка

  • переміщення пропозиції на вкладку " Актуальні" або "В очікуванні" у детальному перегляді постійного маршруту
Вкладка "В очікуванні" містить пропозиції постійних маршрутів, умови яких ще не набули чинності і не є активними.
  • Статус прийнятої пропозиції в перегляді деталей конкретної пропозиції (ви можете отримати доступ до цього перегляду, натиснувши на повідомлення в сповіщенні)


Наскільки корисним був цей матеріал?

UP!
Powered by HelpDocs (opens in a new tab)