Закріплення відповідальної особи до постійного маршруту

Оновлено 21/2/24 опубліковано Ania

Хто може використовувати цю функцію?

Функція доступна для експедиторів (TFF - Trans for Forwarders) і перевізників (TFC - Trans for Carriers).

Зі статті ви дізнаєтесь:

  • як призначити відповідальну особу до постійного маршруту
  • як змінити відповідальну особу
  • як керувати сповіщеннями, які отримує відповідальна особа

На етапі узгодження умов постійного маршруту з контрагентом ви можете призначити відповідальну особу до нього.

Відповідальні особи від вашої компанії отримують повідомлення про всі події, пов'язані з маршрутом, і призначаються для зв'язку з вантажовідправником.

Чи знаєте ви різницю між контактною особою та відповідальною особою? Контактною особою для перевізника буде особа з боку вантажовідправника, яка створила пропозицію постійного маршруту. Вантажовідправник також може призначити контактну особу від транспортної компанії для себе. Контактна особа не обов'язково повинна бути одночасно відповідальною за постійний маршрут.

Відповідальна особа визначається двома способами:

  1. Автоматично, коли користувач вашої компанії надсилає цінову пропозицію - користувач, який надсилає договірну цінову пропозицію на постійний маршрут, автоматично призначається відповідальним за цей постійний маршрут.
  2. Вручну користувачем вашої компанії - ви можете вручну призначити співробітника контактною особою в будь-який час.

Призначте відповідальну особу

Якщо ви хочете самостійно призначити або змінити відповідальну особу, ви можете зробити це в модулі Постійні маршрути з вантажовідправниками, в розділі Діючі або В процесі переговорів.

Знайдіть колонку ВІДПОВІДАЛЬНІ ОСОБИ. Натисніть на це поле поруч з постійним маршрутом, для якого ви хочете призначити відповідальну особу.

Потім виберіть працівника або працівників, яких ви хочете призначити до постійного маршруту, зі списку.

Змініть або видаліть відповідальну особу

Для цього просто зніміть прапорець з працівника, якого ви хочете замінити, у розгорнутому списку і виберіть іншого працівника на його місце.

Наведіть курсор на призначену особу і натисніть (з'явиться символ олівця, який вказує на те, що ви можете редагувати).

Потім у розгорнутому списку змініть налаштування - позначте галочками співробітників, яких ви хочете відписати, і виберіть тих, кого ви призначите відповідальним.

Ви також можете вносити зміни у вікні деталей постійного маршруту. Перейдіть на вкладку Відповідальні особи. Тут ви можете видалити працівників і додати нову відповідальну особу на їхнє місце (натиснувши на кнопку ДОДАТИ ВІДПОВІДАЛЬНУ ОСОБУ).

Керування сповіщеннями відповідальних осіб

Ви можете налаштувати спосіб сповіщення відповідальних осіб про зміни на маршруті. Для цього натисніть на необхідний постійний маршрут у списку та відкрийте вкладку Відповідальні особи у вікні деталей.

Тут, поруч з прізвищами призначених відповідальних осіб, увімкніть або вимкніть сповіщення на: месенджер, електронну пошту, браузер або платформу. Усі відповідальні за маршрут отримуватимуть сповіщення про постійний маршрут відповідно до налаштувань.


Наскільки корисним був цей матеріал?

UP!
Powered by HelpDocs (opens in a new tab)