TfC Моніторинг

Оновлено 9/4/21 опубліковано Ania

Моніторинг транспортних засобів - це вже норма. Не дивно, можливість швидко визначати місцезнаходження автомобіля, ідентифікувати водіїв і спостерігати за стилем водіння - ось лише деякі з його переваг. Інше - це покращення співпраці з клієнтом, тому в нову Платформу Trans.eu був доданий модуль, що дозволяє ефективно обмінюватися інформацією з Вашими підрядниками.

Як працює моніторинг Carrier?

Використовуючи Платформу, Ваш вантажовідправник може попросити Вас надати моніторинг вантажу для відстеження маршруту транспортування, відправивши Вам завдання з моніторингу. Щоб повною мірою скористатися можливостями, запропонованими модулем Моніторинг отриманих вантажів:

  1. заповніть свій автопарк,

автопарк
  1. створіть обліковий запис для водіїв,
  2. в телефоні водіїв встановіть додаток TransTask.

Підтвердження завдання моніторингу крок за кроком:

  1. перейдіть до модуля Моніторинг отриманих вантажів,
  2. виберіть вкладку Нові,

моніторинг отриманих вантажів
  1. ознайомтесь з деталями завдання і прийміть рішення,

деталі моніторингу
  1. прийміть або відхиліть завдання.

Якщо завдання моніторингу відхилено, будь ласка, вкажіть клієнту причину. Завдання перейде на вкладку Архів, і Ваш партнер отримає відповідь.

Якщо у Вас немає сумнівів, прийміть завдання, заповніть дані і підтвердіть прийняття. Якщо Ви вибрали опцію мобільної телематики, виберіть постачальника зі списку, увійдіть в систему і виберіть автомобіль. Якщо Вашого постачальника телематики немає в списку, будь ласка, зв'яжіться зі службою підтримки.

Принципи моніторингу на Платформі Trans.eu

Сигнал від пристроїв телематики, пов'язаних із завданням, буде надано клієнту за 30 хвилин до його виконання. Клієнт буде отримувати інформацію про стан транспорту і його місцезнаходження. Докладний список подій можна знайти в модулі "Моніторинг отриманих вантажів".

Якщо на маршруті відбувається щось несподіване, Ваш водій може відправити Вам інформацію за допомогою програми Trans Task. Ви отримаєте попередження, що містить опис події та інформацію про затримку, очікуваної водієм. Використовуючи додаток, водій також може підтвердити заїзд на розвантаження і завершення завдання. Тоді статус моніторингу зміниться на завершений.

Обмін даними про місцезнаходження в завданні переривається (зупиняється), коли транспортний засіб входить в зону розвантаження і:

  1. після виїзду з останньої зони операції;
  2. через 30 хвилин після в'їзду в останню зону операцій, якщо транспортний засіб не покинув її;
  3. 24 години після запланованої останньої операції, якщо транспортний засіб не з'явився в останній зоні операції.

Потім завдання моніторингу змінює статус на виконаний.

Завдяки можливості моніторингу вантажу, Ваш вантажовласник має швидкий доступ до поточної інформації про те, що відбувається з вантажем.


Наскільки корисним був цей матеріал?

UP!
Powered by HelpDocs (opens in a new tab)