TfS Моніторинг

Оновлено 12/4/21 опубліковано Ania

Моніторинг транспортних засобів це вже стандарт. Для вантажовідправника інформація про те, коли саме товари з'являться на розвантаження, може мати велике значення. Ось чому на новій Платформі Trans.eu з'явився модуль, завдяки якому Ви можете легко попросити підрядника дати доступ до моніторингу.

Як замовник, Ви можете вимагати моніторинг вантажів від своїх субпідрядників, і Ви можете перевірити, що відбувається на маршруті, прямо з Платформи.

моніторинг вантажів

Як створити завдання моніторингу?

Перейдіть в модуль Моніторинг відправлених вантажів і відкрийте вкладку "Нові".

створення завдання моніторингу

Після прийняття пропозиції Ви знайдете в списку нове завдання, яке Ви можете відправити перевізнику. Після прийняття завдання моніторингу він доповнює дані про перевезення. З цього моменту Ви будете в курсі того, що відбувається з Вашим вантажем.

У модулі "Моніторинг відправлених вантажів" на вкладці "Активні" Ви знайдете інформацію про хід виконання завдання. Моніторинг почнеться за 30 хвилин до завантаження.

моніторинг вантажу

Інформація з моніторингу

Якщо на маршруті станеться щось несподіване, Ви отримаєте попередження, що містить опис інциденту і інформацію про очікувану затримку. Ви можете переглянути детальний список подій в новому вікні. Там Ви знайдете інформацію про кожну дію, пов'язану із здійсненням перевезення.

статуси вантажів

Сигнал вимикається, коли транспортний засіб входить в зону розвантаження і:

  1. після виїзду з останньої зони операції;
  2. через 30 хвилин після в'їзду в останню зону операцій, якщо транспортний засіб не покинув її;
  3. 24 години після запланованої останньої операції, якщо транспортний засіб не з'явився в останній зоні операції.

Потім завдання моніторингу змінює статус на виконаний.

Завдяки можливості моніторингу вантажу, Ви отримаєте швидкий доступ до поточної інформації про те, що відбувається з Вашим вантажем.

завершення завдання моніторингу


Наскільки корисним був цей матеріал?

UP!
Powered by HelpDocs (opens in a new tab)