TfF Моніторинг

Оновлено 19/3/21 опубліковано Szczepan

Моніторинг транспортних засобів це вже стандарт. Окрім отримання більшого контролю над транспортним засобом і водієм, який його веде, моніторинг також покращує співпрацю з партнером. Тому на новій Платформі Trans.eu з'явився модуль, який дозволяє Вашим партнерам ефективно обмінюватися інформацією про транспортний засіб, що перевозить вантажі.

Як замовник, Ви можете вимагати моніторинг вантажів від своїх субпідрядників, і Ви можете перевірити, що відбувається на маршруті, прямо з Платформи.

моніторинг

Як створити завдання моніторингу?

Перейдіть в модуль Моніторинг вантажів і відкрийте вкладку "Нові".

створення завдання моніторингу

Після прийняття пропозиції Ви знайдете в списку нове завдання, яке Ви можете відправити перевізнику. Після прийняття завдання моніторингу він доповнює дані про перевезення. З цього моменту Ви будете в курсі того, що відбувається з Вашим вантажем.

У модулі "Моніторинг вантажів" на вкладці "Активні" Ви знайдете інформацію про хід виконання завдання. Моніторинг почнеться за 30 хвилин до завантаження.

Як працює моніторинг на Платформі Trans.eu?

Якщо на маршруті станеться щось несподіване, Ви отримаєте попередження, що містить опис інциденту і інформацію про очікувану затримку. Ви можете переглянути детальний список подій в новому вікні. Там Ви знайдете інформацію про кожну дію, пов'язану із здійсненням перевезення.

статуси перевезення

Сигнал вимикається, коли транспортний засіб входить в зону розвантаження і:

  1. після виїзду з останньої зони операції;
  2. через 30 хвилин після в'їзду в останню зону операцій, якщо транспортний засіб не покинув її;
  3. 24 години після запланованої останньої операції, якщо транспортний засіб не з'явився в останній зоні операції.

Потім завдання моніторингу змінює статус на виконаний.

завершене завдання моніторингу

Завдяки можливості моніторингу вантажу, Ви отримаєте швидкий доступ до поточної інформації про те, що відбувається з Вашим вантажем.


Наскільки корисним був цей матеріал?

UP!
Powered by HelpDocs (opens in a new tab)