(TfF) Моніторинг Експедитора

Оновлено 12/2/24 опубліковано Ania

Моніторинг транспортних засобів це вже стандарт. Окрім отримання більшого контролю над транспортним засобом і водієм, який його веде, моніторинг також покращує співпрацю з партнером. Тому на новій Платформі Trans.eu з'явився модуль, який дозволяє Вашим партнерам ефективно обмінюватися інформацією про транспортний засіб, що перевозить вантажі.

Використовуючи Платформу, вантажовідправник може попросити вас про моніторинг вантажу, щоб відстежувати маршрут перевезення. Відправить до перевізника завдання моніторингу.

Пам’ятайте, що ви можете повною мірою скористатися модулем моніторингу - заповніть свій автопарк - створіть облікові записи для водіїв - встановіть програму TransTask на телефон водіїв.

 1. Перейдіть до модуля моніторингу та виберіть вкладку нові.

 1. Перегляньте деталі завдання та прийміть рішення. Ви можете прийняти або відхилити завдання. 

Якщо завдання моніторингу відхилено, вкажіть причину для замовника.

Завдання перейде на вкладку архіву, і ваш підрядник отримає відповідь.

Прийміть завдання і вкажіть спосіб реалізації.

У вас є три варіанти:

 • призначте існуюче завдання моніторингу, якщо умови дозволяють це, і, як експедитор, ви будете виконувати завдання, отримане від вантажовідправника, як перевезення у поєднанні з іншим вантажем, виберіть це завдання. Водій отримає повідомлення про необхідність виконання додаткових операцій. Пам’ятайте, що часові рамки окремих завдань повинні передбачати їх спільне виконання
Пам’ятайте, що часові рамки окремих завдань повинні передбачати їх спільне виконання
 • створіть нове завдання, вкажіть іншу компанію, яка буде виконувати завдання від вашого імені. Ця компанія повинна підтвердити прийняття завдання;
 • призначте свій автопарк, виконайте завдання самостійно, призначивши свої транспортні засоби та водіїв
  1. Заповніть дані та підтвердьте прийняття завдання.
   Якщо ви вибрали опцію мобільної телематики - виберіть провайдера зі списку, увійдіть і виберіть транспортний засіб.
   Якщо ваш провайдер телематики відсутній у списку, зв’яжіться з Відділом обслуговування клієнтів.
Телематичний сигнал від пристроїв, пов'язаних із завданням, стане доступним клієнту за 30 хвилин до початку його реалізації

Від того часу ваш клієнт буде отримувати інформацію про статус та положення автомобіля.

Якщо на маршруті трапляється несподівана ситуація, водій може використовувати програму TransTask для надсилання інформації перевізнику. Ви отримаєте конкретні сповіщення з коротким описом типу аварії та очікуваної затримки водієм , дане попередження може бути виключено в системі.

За допомогою програми водій підтверджує в'їзд на розвантаження та виконання завдання. Статус моніторингу змінюється на завершений.

Як створити завдання моніторингу?

Перейдіть до модуля Моніторинг та відкрийте вкладку Нові.

Прийнявши заявку, ви знайдете нове завдання у списку, яке ви можете надіслати перевізнику. Прийнявши завдання моніторингу, він заповнює дані про вантаж. Відтепер ви будете в курсі того, що відбувається з вашим вантажем.

У модулі Моніторинг на вкладці Активні завдання ви знайдете інформацію про хід виконання завдання. Моніторинг розпочнеться за 30 хвилин до завантаження.

Як працює моніторинг на Платформі Trans.eu?

Якщо на вашому маршруті трапиться щось несподіване, ви отримаєте сповіщення з описом події та передбачуваною затримкою. Ви можете переглянути детальний перелік подій у новому вікні. Там ви знайдете інформацію про кожну діяльність, пов’язану з перевезенням.

Система виконає завдання моніторингу і припинить надавати дані про розташування пристроїв, що використовуються для контролю перевезення, коли:

 • транспортний засіб в'їде в останню заплановану зону розвантаження і залишиться там протягом певного періоду часу (30 хвилин) або коли він покине її до цього часу
 • Через 24 години після запланованого завершення операції в останній зоні розвантаження, коли система не визначає транспортний засіб у цій зоні на основі даних про місцезнаходження, тривалість моніторингу автоматично продовжується на очікуваний час затримки, повідомлений водієм
 • завершене завдання моніторингу переходить на вкладку архів, і ви завжди можете переглянути його тамЗавдяки можливості моніторингу вантажів, ви отримаєте швидкий доступ до поточної інформації про те, що відбувається з вашим вантажем, і будете інформовані про можливу затримку його реалізації.

Додатково

Якщо ви виступаєте в ролі вантажовідправника - перегляньте статтю

Якщо ви виступаєте в ролі перевізника - перегляньте статтю


Наскільки корисним був цей матеріал?

UP!
Powered by HelpDocs (opens in a new tab)