Laiko intervalo dalijimasis su ne platformos naudotojais

Atnaujinta 9/5/24 paviešinta Katarzyna

Ar norėtumėte dalytis laiko intervalasi su vežėju, kurio nerandate tarp Platformos naudotojų? Nuo šiol tai įmanoma. Toliau žingsnis po žingsnio parodysime, kaip sukurti tokį laiko intervalą ir nusiųsti jį užsakyti įmonei, su kuria anksčiau bendradarbiavote ne Platformoje.

Laiko intervalu dalijimasis su paskyros neturinčiu naudotoju

Tikriausiai jau žinote pirmuosius laiko intervalu kūrimo žingsnius. Juos aprašėme straipsnyje: Dock Scheduler siuntėjams

  1. Eikite į skiltį Dock Scheduler ir spustelėkite Daugiau. Sąraše pasirinkite Pridėti laiko intervalą.
Step 1 image

  1. Užpildykite formą, kad pridėtumėte laiko intervalą. Virš vežėjo pasirinkimo langelio spustelėkite parinktį Naudotojas be paskyros.
Step 3 image

  1. Formoje bus rodomi kai kurie papildomi laukai. Turėsite įvesti reikiamą informaciją, t. y. įmonės pavadinimą ir el. pašto adresą. Šie duomenys bus naudojami tik norint pranešti, kad galite atlikti užsakymą. Įsitikinkite, kad įvedėte teisingą el. pašto adresą.
    Step 8 image
    Kvietimas atlikti užsakymą bus išsiųstas jūsų nurodytu adresu iškart po to, kai išsaugosite pakeitimus paspaudę mygtuką Išsaugoti.
Step 9 image

Naudotojo, neturinčio paskyros rezervacija

Toliau pateikiamos instrukcijos, kurių rangovas turi laikytis norėdamas atlikti užsakymą. Jei naudotojui kyla sunkumų, galite nusiųsti jam nuorodą į šį puslapį.

Sukūrę laiko intervalą ir suteikę jį naudotojui už platformos ribų - jie gaus iš mūsų el. laišką (jų nurodytu adresu) su tema: Laiko intervalas sukurtas.

Step 10 image

Norėdami pereiti į užsakymo puslapį ir peržiūrėti savo laiko intervalą, jie turi spustelėti mygtuką Užsakyti.

Step 11 image

Užsakymo puslapyje vežėjas gali pasirinkti vieną iš galimų užsakymo laikų. Jis taip pat gali pridėti transporto priemonės (privaloma) ir vairuotojo (neprivaloma) duomenis. Norint atlikti užsakymą, taip pat reikės sutikti su Dock Scheduler tvarkaraščio sudarytojo nuostatais.

Jei rangovas negavo el. laiško, paprašykite jo patikrinti pašto dėžutės elektroninio šlamšto (SPAM) aplanką.

Kai užsakymas bus sukurtas, gausite kitą patvirtinimo el. laišką su visa reikiama informacija.

Step 15 image


Ar ši medžiaga buvo naudinga?

UP!
Powered by HelpDocs (opens in a new tab)