Krovinių pasiūlymų derybų valdymas - užsakovas

Atnaujinta 10/7/25 paviešinta Olga Pasichnyk

Kas gali naudotis šia funkcija?

Funkcija prieinama Trans For Forwarders (TFF) ir CargoON produktų linijos Trans.eu platformos vartotojams.

iame straipsnyje sužinosite:

  • kaip paskirti atsakingus asmenis deryboms
  • kaip stebėti ir vesti derybas
  • kaip perimti derybas
  • kaip naudotis derybų istorija

Atsakingų asmenų paskyrimas deryboms

Vienas iš pagrindinių efektyvaus derybų valdymo elementų yra tinkamas atsakingų asmenų paskyrimas:

  • Kontaktinių asmenų pasirinkimas skelbiant krovinius: Skelbdami naują krovinių pasiūlymą, galite paskirti konkrečius jūsų įmonės kontaktinius asmenis. Tik šie paskirti asmenys galės derėtis dėl kainos ir sąlygų su vežėju
EN

  • Galimybė pašalinti savo vardą: Kaip asmuo, skelbiantis krovinius, galite pašalinti savo vardą iš kontaktinių asmenų sąrašo. Taip vežėjai nesikreips tiesiogiai į jus dėl šio pasiūlymo, o derybas ves kiti jūsų nurodyti įmonės darbuotojai. Jei pašalinsite save ir nurodysite kitus, pasiūlymų sąraše bus matomas pirmojo pažymėto asmens vardas.
  • Keli derybininkai vienam pasiūlymui: Vienam krovinių pasiūlymui galite nurodyti kelis kontaktinius asmenis. Tokiu atveju vežėjas galės pasirinkti, su kuriuo iš šių asmenų nori derėtis.
EN

  • Kontaktinių asmenų redagavimas po paskelbimo: Kontaktinių asmenų keitimas galimas Krovinių modulyje, Pridėta skirtuke. Tai galite padaryti dviejose vietose:
    -Pasiūlymų sąraše, Darbuotojo stulpelyje;
    -Paspaudę ant pasirinkto pasiūlymo ir išplėtę papildomos informacijos rodinį, skirtuke Išsamiau, Kontaktinių asmenų skyriuje.
EN

EN

Derybų stebėjimas ir vedimas

Trans.eu platforma leidžia efektyviai stebėti ir vesti derybas:

Paralelinės derybos: Galite vesti paralelines derybas dėl to paties pasiūlymo su daugiau nei vienu vežėju. Kiekvienas paskirtas kontaktinis asmuo gali savarankiškai derėtis su vežėjais.

Derybų matomumas įmonėje:

  • Krovinių modulyje, Pridėta skirtuke, rasite savo paskelbtus pasiūlymus.
  • Paspaudę ant pasirinkto pasiūlymo, Derybos skirtuke, matysite dvi sekcijas:

-Mano derybos: čia rasite kainų pasiūlymus, kuriuos gavote iš vežėjų. Iš šio lygio galite derėtis su visais suinteresuotais vežėjais.

-Kitos derybos: čia matysite pasiūlymus, kuriuos gavo kitas jūsų įmonės darbuotojas. Galite paspausti ant šios sekcijos, kad pamatytumėte, kas dar iš jūsų įmonės derasi dėl krovinių ir kurie vežėjai pateikė pasiūlymus. Svarbu, kad kiti derybininkai mato, kas derasi ir už kokią kainą, tačiau nemato kitų derybų sąlygų ir pokalbių.

EN

Derybų privatumas: Jūsų įmonės darbuotojai, kurie nebuvo pažymėti kaip kontaktiniai asmenys, nemato, kas ir su kuo derasi derybų metu.

Derybų perėmimas kito įmonės darbuotojo

Derybų valdymo mechanizmas sukurtas taip, kad būtų galima lanksčiai reaguoti į įvairias situacijas.

Derybų perėmimas kito įmonės darbuotojo: Derybų perėmimo mechanizmas leidžia deryboms paskirtiems asmenims, turintiems atitinkamus įgaliojimus (iš TFF ir CargoON įmonių), perimti kitų vartotojų pradėtas derybas.

Įgaliojimus galima pakeisti įėjus į Mano įmonė > Valdyti darbuotoją > Paskyros nustatymai ir pažymėjus parinktį: Bendradarbių derybų perėmimas.

EN

Perėmimo variantai:

  • Perėmimas gali būti atliekamas pašalinant ankstesnį derybininką (pvz., kai nepatyręs darbuotojas vedė derybas nepalankiai įmonei, o labiau patyręs asmuo perima, pašalindamas pirmąjį darbuotoją iš tolesnio proceso).
  • Antrasis variantas yra perėmimas be pašalinimo (pvz., kai derybininkas baigė darbo dieną arba dėl nenumatytų aplinkybių negali tęsti, o jei perimantis asmuo neužbaigia pokalbių, pirminis derybininkas gali juos tęsti).

Derybų perėmimas

  • Krovinių modulyje, Pridėta skirtuke, raskite paskelbtą pasiūlymą, kurio derybas norite perimti.
  • Paspaudę ant pasirinkto pasiūlymo, Derybos skirtuke, eikite į Kitos derybos sekciją. Čia matysite, kas dar iš jūsų įmonės derasi dėl krovinių ir kurie vežėjai pateikė pasiūlymus.
  • paspauskite mygtuką Perimti derybas.
EN

  • priimkite sprendimą, ar norite pašalinti savo įmonės vartotoją iš tolesnių derybų, ar tik laikinai jį pakeisti.
EN

Pranešimas apie perėmimą: Jei derybas, kurias vedėte, perims kitas asmuo, gausite apie tai pranešimą.

Savų derybų perėmimas: Jei norite atsisakyti derybų, negalite nurodyti asmens, kuris jas perims iš jūsų. Galite tik išsiregistruoti iš kontaktinių asmenų sąrašo, nutraukdami jau vykstančias derybas.

Derybų istorija

Pasibaigus deryboms, Trans.eu platforma suteikia prieigą prie jų istorijos:

  • Sąlygų prieinamumas po patvirtinimo: Po pasiūlymo priėmimo, nustatytos sąlygos yra viešai prieinamos visiems jūsų įmonės darbuotojams.
  • Nepriimtų pasiūlymų privatumas: Visi kiti pasiūlymai, pateikti kitų kontaktinių asmenų, kurie nelaimėjo, lieka privatūs.

Pasiūlymus, kurie rado vežėją, rasite Priimta skirtuke Krovinių modulyje.

Pasiūlymai, kurių paskelbimas nebuvo sėkmingas, patenka į Archyvo skirtuką modulyje

Išsami istorija:

  • Priimto pasiūlymo Derybos skirtuke matysite informaciją, kas laimėjo pasiūlymą ir kokia kaina - ši informacija prieinama visiems jūsų įmonės darbuotojams.
EN

  • Mano derybos sekcijoje rasite visas savo derybas. Paspauskite laikrodžio piktogramą, kad pamatytumėte išsamią derybų eigą.
EN

  • Kitos derybos sekcijoje matysite derybas, kurias vedė kiti jūsų įmonės kontaktiniai asmenys, tačiau jų detalės lieka privačios.
EN

Išsamią derybų su vežėjais eigą taip pat galite pamatyti iš komunikatoriaus lygio, atidarę pokalbį ir paspaudę laikrodžio piktogramą.

EN


Ar ši medžiaga buvo naudinga?

UP!
Powered by HelpDocs (opens in a new tab)