Krovinių archyvas

Atnaujinta 12/6/24 paviešinta Jakub

Krovinių perkėlimas į archyvą leidžia išlaikyti tvarką pagrindiniame krovinių sąraše. Sąrašas iš karto tampa aiškesnis ir lengviau matomas. Nereikalingi kroviniai bus perkelti į archyvą - nesijaudinkite, jie visi bus po ranka.

Archyvas - trumpai tariant

Kroviniai, pažymėti kaip archyvuoti, pateks į atskirą skirtuką, o jų sąrašą galima bus peržiūrėti. Sąrašas bus prieinamas visiems vartotojams, turintiems prieigą prie modulio "Kroviniai".

Į archyvą patenka visi kroviniai, jeigu:

  1. jeigu pasibaigė paskutinės iškrovimo vietos data, krovinys bus automatiškai perkeltas,
  2. publikacija baigta - yra galimybė archyvuoti rankiniu būdu.

Krovinių sąrašą Archyve galima peržiūrėti ir surūšiuoti.

Taip pat galima iš naujo paskelbti pasiūlymą iš archyvo - tereikia naudoti parinktį „Kopijuoti krovinį“. Krovinio kopija atsiras skirtuke "Aktyvūs".

Kaip tai veikia?

Pasiūlymų archyvavimo taisyklės skiriasi priklausomai nuo metodo:

  1. Jeigu archyvuojama rankiniu būdu:
  • Yra galimybė paspausti "archyvuoti krovinį" lange su informacija apie krovinį;
  • Pasiūlymai su pasibaigusiu publikavimo laiku (kurių statusas yra „Ieškoti pakartotinai“ arba „Ieškoti vežėjo“), paspaudus mygtuką „Archyvuoti“, bus nedelsiant siunčiami į archyvą;
  • jeigu į archyvą norite perkelti aktyvius pasiūlymus, pirmiausia atšaukite paskelbimą (visos derybos bus baigtos, partneriams bus pranešta apie atšaukimą), tada pasirinkite parinktį „Archyvuoti“.

1 žingsnis. Aktyvaus pasiūlymo atšaukimas (vežėjas nurodė savo pasiūlymą):

2 žingsnis - patvirtinkite atšaukimą:

3 žingsnis - krovinio būsena pasikeis į „Ieškoti pakartotinai“, vežėjai gaus informaciją apie atšaukimą (patvirtinimas bus statuso pakeitimas į „Įvykdyta“ Vežėjo pasiūlymų skirtuke). Dabar jį galima perkelti į archyvą:

  1. Automatinis archyvavimas veiks:
  • jeigu pagal krovinį bus patvirtintas sandoris, o taip pat pagal nurodyta iškrovimo datos pabaigą bus automatiškai perkelti į archyvą. Toliau bus tęsiamas aptarnavimo procesas (užsakymo pildymas, stebėjimas ir t.t.);
  • jeigu kroviniai buvo paskelbti (atsirado pasiūlymų, tačiau nė vienas iš jų nebuvo patvirtintas), pasibaigus paskelbimui (pagal nurodyta iškrovimo datą), kroviniai bus automatiškai perkelti į archyvą ir visi pateikti pasiūlymai bus atmesti.

SVARBU: Šiuo metu automatinis prekių perkėlimas yra laikinai sustabdytas. Krovinius galima archyvuoti rankiniu būdu.


Ar ši medžiaga buvo naudinga?

UP!
Powered by HelpDocs (opens in a new tab)