FAQ - Visibility Monitoring

Atnaujinta 15/1/25 paviešinta Ania

Produktas

  1. Kokias galimybes turi operatoriai pateikti vietos signalą be GPS integracijos su P44?

Jei Vežėjas neturi paskyros Project44, šiuo metu jis neturės techninių galimybių dalytis signalu Platformoje. Verta paminėti, kad Project44 paskyra vežėjams yra nemokama.

Ateityje planuojame integruotis su nauja mobiliąja aplikacija vairuotojams, kuri šiuo metu yra konceptualioje stadijoje, tarp didžiųjų GPS integratorių ieškome ir kitų technologijų partnerių.

  1. Kuo skiriasi stebėjimas, kai GPS teikėjas dalijasi vieta kas 30 minučių ir kas 5 minutes?

    Kuo dažnesni GPS atnaujinimai, tuo tikslesnius duomenis mūsų produktas gali pateikti vartotojui, pavyzdžiui, retai atnaujinant, įkrovimo laikas gali pailgėti, nes po ilgesnio laiko sistema užregistruos išvykimą iš veikimo zonos laikotarpį.
    Tačiau vartotojai turi galimybę rankiniu būdu reguliuoti veikimo laiką.

    Trans.eu ir net Project44 neturi įtakos GPS atnaujinimų dažnumui. Tai priklauso nuo daugelio veiksnių, tokių kaip signalo perdavimo tarpininkų skaičius ar Vežėjo įsigyto GPS duomenų paketo dydis.
  2. Ar sistema matomumo stebėjimas (Visibility Monitoring)gali užkirsti kelią krovinio vagystei?

    Matomumo stebėjimas gali sumažinti krovinio vagystės riziką. Sistema gali nedelsiant informuoti vartotojus apie pasitraukimą iš operacijos vietos su įspėjimu. Tačiau Trans.eu nėra atsakinga, jei tokia vagystė galiausiai įvyktų.
  3. Ar yra koks nors žymeklis, kuris praneštų ekspeditoriui, kad konkretus vežėjas gali būti stebimas?

    Po pirmo sėkmingo konkretaus rangovo stebėjimo Sistema apdovanos juos ženkleliu „Pateikia GPS“, o jei papildomai išlaikys aukštą punktualumą, tada toliau ženkleliu „99% pristatymai laiku“ (arba 97 % arba 95 % – priklausomai nuo esamo punktualumo rodiklio).
    Šie ženkleliai bus matomi komunikatoriaus lange pokalbių metu, krovinių skiltyje derybų metu, įmonės profilyje ir Rangovų modulyje“.
  4. Ar produktas yra prieinamas visose ES šalyse, įskaitant, pavyzdžiui, JK, Turkiją? Ar yra kokių nors regioninių apribojimų?
    Regioninių apribojimų nėra.

Algoritmai ir ETA

  1. Ar naujame puslapyje „Vykdomi gabenimai“ bus rodomas visų krovinių ETA?

    ETA bus pateiktas visiems transportams su įsigytais stebėjimais, kurie jau gavo pirmąją vietą, iki atvykimo į paskutinę iškrovimo vietą patvirtinimo.

Užsakymų ir matomumo stebėjimas

  1. Kokiais kanalais galima užsisakyti GPS stebėjimą?

GPS stebėjimas, pasiekiamas matomumo stebėjimo sistemoje, gali būti integruotas remiantis: priimtu krovinio pasiūlymu su stebėjimo reikalavimu arba užsakymu, priėmus jo sąlygas su stebėjimo reikalavimu (jei tas užsakymas anksčiau nebuvo sudarytas iš priimto krovinio).

Darbas, apimantis stebėjimą, vyks naujajame modulyje „Vykdomi vežimai“. Nustačius atitinkamus nustatymus, Užsakymų tvarkymo procesą bus galima praleisti. Tuo pačiu iš Užsakymų modulio galimi kai kurie veiksmai, tokie kaip operacijos adreso patikslinimas ar vietų keitimas, kurie gali turėti įtakos Vykdomiems pervežimams“.

  1. Ar siuntėjas turi iš naujo patvirtinti paėmimo ir pristatymo datas ir laiką? Ši informacija jau yra transportavimo užsakyme.

Nei užsakovui, nei rangovui nereikia to paties veiksmo atlikti du kartus. 

Tačiau kartais jiems tai gali būti patartina – dažnai krovinio pasiūlyme nenurodoma tiksli operacijų vykdymo vieta, įskaitant planuojamus jų laikus. Tikslūs adreso duomenys leis aiškiai suprasti, į kurią vietą sistema turėtų sekti transporto priemonę.

Operacijos duomenis galima nurodyti modulyje Vykdomi pervežimai (žingsnis „Užpildykite veiklos duomenis“), Užsakymai (žingsnis „Siųsti Užsakymo sąlygas“ arba taip pat „Užpildyti operacijos duomenis“). Jei aukščiau nurodyti duomenys nenurodyti, stebėjimas prasidės, tačiau jo tikslumas ir funkcionalumas gali būti riboti Sistema neatsako už įvestų duomenų kokybę.

  1. Kaip atrodo stebėjimo prijungimo prie krovinių greitis?

    1. Pasiūlymo su rangovo stebėjimo reikalavimu pateikimas;
    2. Vežėjo pasiūlymo priėmimas su stebėjimo reikalavimu;
    3. Vežėjo transporto priemonių registracijos numerių pateikimas komunikatoriuje (jei komunikatoriuje priimtas) arba Vykdomuose vežimuose;
    4. Sistema patikrina, ar galima stebėti, paklausdama P44;
    5. Stebėjimo išlaidų priėmimas iš rangovo (šį veiksmą su atitinkamais nustatymais galima praleisti).

    Tikslus nustatymų ir naudotojo veiksmų kelias aprašytas tam skirtame žinyno straipsnyje.
  2. Ar ekspeditorius gali nuspręsti stebėti transportavimą jam prasidėjus?

    Ekspeditorius gali sutikti su stebėjimu prieš pakrovimą, jo metu ir net po pakrovimo. Tačiau, jei stebėjimas prasidės nutolęs nuo pakrovimo vietos, tai, priklausomai nuo tiekėjo, gali būti neįmanoma. Jis priklauso nuo GPS signalo teikėjo ir yra nepriklausantis nuo mūsų. Jei tokia situacija susiklostys ir stebėjimas nebus sėkmingai nustatytas arba neužteks pakankamai vietų, klientas neapmokestinamas.
  3. Kokius duomenis vežėjas turi įvesti į platformą, kad galėtų dalytis signalu? (Ar tai turėtų būti jų laivyno informacija?)

    Ne, jiems tereikia priimti krovinio pasiūlymą su stebėjimo reikalavimu (arba užsakymo sąlygas, jei jis anksčiau nebuvo priėmęs krovinio) ir pateikti to transporto registracijos numerius.
    Žinoma, transporto priemonių duomenų įvedimas į parką ateityje gali pagreitinti procesą vežėjams, nes nereikės registracijos numerių įvesti rankiniu būdu, o juos pasirenkant iš sąrašo.
  4. Ar transporto priemonės valstybiniai numeriai pateikiami tik komunikatoriuje ir užsakyme? ar taip pat krovinyje?

    Šiuo metu registracijos numerius galima įvesti: 1) Vykdomuose pervežimuose, 2) Užsakymuose, 3) iš karto po krovinio priėmimo komunikatoriuje (su atitinkamais nustatymais).
    Žinoma – užtenka šiuos duomenis pateikti tik vienoje iš šių vietų.
  5. Kas atsitiks, jei vežėjas, pildydamas transporto priemonės numerį, įvedė neteisingą numerį?

    Sistema išsiųs užklausą partnerių sistemai patikrinti stebėjimo galimybę ir greičiausiai gaus neigiamą atsakymą. Vartotojas turi galimybę pataisyti įvestus skaičius – tuomet Sistema dar kartą patikrins stebėjimo galimybę.
  6. Prieš kiek laiko pradedamas stebėjimas / yra matomas siuntėjui?

Sistema monitoringą partnerių sistemoje taiko ne anksčiau kaip prieš valandą iki numatyto pakrovimo laiko. Tikslus pirmosios vietos gavimo laikas priklauso nuo konkretaus GPS tiekėjo ir rangovo naudojamo paketo. Trans.eu ir Project44 tam įtakos neturi.

  1. Kas nutinka, kai maršrute sugenda sunkvežimis ir krovinys perkeliamas į kitą sunkvežimį?

Vartotojas turi galimybę keisti registracijos numerius Vykdomų pervežimų modulyje; jei nauja transporto priemonė taip pat yra Rangovo resursuose, stebėsena bus prijungta be papildomų išlaidų Rangovui.

Dabar galima patvirtinti atvykimą į pakrovimą; galiausiai transporto priemonę bus galima pakeisti prieš iškraunant.

Jei naujoje transporto priemonėje P44 nėra integruotos telematikos arba ji priklauso kitam vežėjui, stebėjimas nutrūks. Priklausomai nuo anksčiau gautų vietų skaičiaus, Rangovas už tai apmokestins arba ne.

  1. Iki kurio momento galimas signalo sekimas? (Ar jis automatiškai išsijungia po iškrovimo? Ar galima rankiniu būdu užbaigti šį veiksmą)?

    GPS stebėjimas baigsis, kai patvirtinama, kad paskutinis iškrovimas buvo baigtas. Tai gali atsitikti, kai įvyksta bet kuris iš šių įvykių:
    1. Išvykimo iš sandėlio patvirtinimas iš Dock Scheduler
    2. Rankinis rangovo patvirtinimas, kad iškrovimas buvo baigtas modulyje „Užsakymai arba vykdomi vežimai“.
    3. Paskutinis išvykimas iš mažosios iškrovimo zonos pagal GPS

4. Rankinis rangovo patvirtinimas, kad iškrovimas buvo baigtas modulyje Užsakymai arba Vykdomi pervežimai.

Aukščiau pateikta tvarka yra svarbi. Duomenys apie operacijų pradžią ir pabaigą renkami iš visų šaltinių ir gali būti tikrinami skirtuke Istorija, tačiau atsiskaitymui naudojami duomenys iš hierarchiškai aukštesnio šaltinio.

  1. Ką galima pakeisti skirtuke „Operacijos“?

    Vykdytojas gali keisti atvykimo į eksploataciją laikus, jo komplektaciją ir svorį iki užsakymo patvirtinimo Užsakymų modulyje arba iki transportavimo archyvavimo, o tai įvyksta daugiausia automatiškai po 200 dienų nuo iškrovimo dienos.

Būsenos

  1. Ar bus galima filtruoti pagal naujus būsenos tipus? (pvz., atidėtas, laiku ir pan.)

    Taip, šis naujas būsenos tipas vadinamas "Prognozė", ir pagal šią reikšmę bus galima filtruoti.

Įspėjimai

  1. Kas yra įvykiai, kuriems "reikia dėmesio"?

    Sistema automatiškai atpažįsta įvykius, kuriems reikia dėmesio, remdamasi maršrute užfiksuotais įvykiais – ji įspėja, pavyzdžiui, kai transporto priemonė pradeda tolti iš vietos, per ilgai krauna kelionės tikslą ir pan. Užfiksuotų įvykių skaičius didės, kai produktas auga.
  2. Kas gauna įspėjimus „reikalauja dėmesio“? Ekspeditorius priskirtas konkrečiam kroviniui? Ar dar kas nors tai mato?

    Pranešimas apie įvykį gauna asmenį, priskirtą tam kroviniui ar užsakymui. Transporto sąrašas yra bendrinamas, o piktograma, informuojanti apie įvykį, reikalaujančią dėmesio, yra matoma visiems tos įmonės vartotojams. 

Teisinė

  1. „Reikalingas, jei techniškai įmanoma“ – ką tai reiškia? Ką daryti, jei tai techniškai neįmanoma?

    Šis reikalavimas reiškia, kad paslaugų teikėjas turėtų užtikrinti, kad būtų galima stebėti, jei tai techniškai įmanoma. Remdamasi priimtu reikalavimu, Trans.eu tvarko rangovo duomenis ir bendradarbiaudama su pagrindiniais GPS integratoriais patikrina, ar tokia techninė galimybė yra.
    Tai taip pat reiškia, kad Trans.eu negarantuoja tikrumo, kad operatorius, norintis teikti stebėjimą, reaguos į tą pasiūlymą arba kad jis veiks tinkamai (nes mes neteikiame savo GPS įrenginių).

    Trūkstant GPS ryšio ar netinkamo signalo Trans.eu neatsako prieš Klientą (Rangovą) už GPS nepasiekimą, tik neapmokestina arba automatiškai panaikina mokėjimo reikalavimą iš to Kliento.
  2. Ar vežėjas turi sutikti kiekvieną kartą sekti jo transportą? 

Vežėjas išreiškia savo sutikimą priimdamas krovinius su stebėjimo reikalavimu ir suteikdamas užsakymų ir pervežimų registracijos numerius. Tai darydami jie sutinka pridėti stebėjimą, jei tai techniškai įmanoma.

Rangovui nereikia duoti jokio kito sutikimo, kad būtų galima prijungti monitoringą. Tai paprasta ir jiems.

  1. Ar Rangovas saugo tam tikro maršruto stebėjimo duomenis, jei taip, kokia šios informacijos saugojimo trukmė? (jei galima redaguoti laiką, kas atsitiks kilus ginčams?)

    Rangovas turi prieigą prie stebėjimo duomenų be laiko apribojimų. Užbaigus transportavimą ir patvirtinus užsakymą arba po 200 dienų, jis patenka į skirtuką „Archyvas“, kur jį galima rasti ir naudoti.

    Bet koks galimas operacijos duomenų redagavimas paliks istorinį įrašą, kurį galima patikrinti šio transporto skirtuke „Istorija“. Vežėjas taip pat turi prieigą prie jo.
    Trans.eu nesikiša į ginčus tarp vartotojų.
  2. Ar vežėjas turi prieigą prie jo atliktų stebėjimo duomenų? 

Taip, kaip ir Rangovas, vežėjas turi prieigą prie stebėjimo duomenų be laiko apribojimų. Užbaigus transportavimą ir patvirtinus užsakymą arba po 200 dienų, jis patenka į skirtuką „Archyvas“, kur jį galima rasti ir naudoti.

Mokėjimai

  1. Mikromokėjimai - ar šiai kainai kiekvieną kartą reikalingas vadovo sutikimas? Kaip techniškai atrodo tokiu atveju?

    Manager (asmuo, sistemoje nurodytas kaip įgaliotas asmuo, administratorius) gali automatizuoti sprendimų dėl mokėjimų priėmimo procesą, pasirinkdamas atitinkamą parinktį „Vykdomi vežimai“ nustatymuose, skirtuke „Atsiskaitymas“.

    Gali: 1) nustatyti parinktį „visada sutinku“ (visiškai automatizuoja sprendimą), 2) „visada klausti darbuotojo“ (su galimybe atskleisti jam paslaugos kainą), 3) „niekada nesutikti“ (išjungia) galimybė stebėti per Trans.eu.
    Be to, 1) ir 2) variantams galima nustatyti mėnesinį stebėjimo naudojimo limitą, skaičiuojamą visai įmonei.
  2. Kada imamas stebėjimo mokestis?

    Sistema patikrina užbaigtą transportą pagal minimalius kokybės standartus. Kai įvykdomos kokybės sąlygos, mokėjimas pridedamas prie konkretaus atsiskaitymo laikotarpio sąskaitos faktūros.


Ar ši medžiaga buvo naudinga?

UP!
Powered by HelpDocs (opens in a new tab)