Paskirti atsakingą asmenį fiksuotam maršrutui

Atnaujinta 21/2/24 paviešinta Ania

Straipsnyje sužinosite, kaip:

  • paskirti atsakingą asmenį fiksuotam maršrutui.
  • pakeisti atsakingą asmenį.
  • valdyti atsakingo asmens gautus pranešimus.

Derėdamiesi su rangovu dėl fiksuoto maršruto sąlygų, galite paskirti maršrutui atsakingą asmenį.

Jūsų įmonės atsakingi asmenys gauna pranešimus apie visus maršruto įvykius ir yra paskirti susisiekti su siuntėju.

Ar žinote, kuo skiriasi kontaktinis asmuo nuo atsakingo asmens? Vežėjo kontaktinis asmuo yra asmuo iš siuntėjo pusės, kuris sukūrė pasiūlymą dėl fiksuoto maršruto. Siuntėjas taip pat gali paskirti transporto įmonės kontaktinį asmenį. Kontaktinis asmuo nebūtinai turi būti už fiksuotąjį maršrutą atsakingas asmuo.

Atsakingas asmuo priskiriamas dviem būdais:

  1. Automatiškai, kai jūsų įmonės naudotojas išsiunčia kainos pasiūlymą - naudotojas, kuris išsiunčia suderintą fiksuoto maršruto kainos pasiūlymą, automatiškai priskiriamas už tą fiksuotą maršrutą atsakingu asmeniu.
  2. Rankiniu būdu įmonės naudotojas - bet kada galite rankiniu būdu priskirti darbuotoją kontaktiniam asmeniui.

Paskirti atsakingą asmenį

Jei norite patys priskirti ar pakeisti atsakingą asmenį, tai galite padaryti Fiksuotų maršrutų su siuntėjais modulyje, skirtuke Aktyvus arba Vyksta derybos.

Raskite stulpelį ATSAKINGI ASMENYS. Spustelėkite laukelį šalia fiksuoto maršruto, kuriam norite priskirti atsakingą asmenį.

Tada sąraše pasirinkite vieną ar kelis asmenis, kuriuos norite priskirti fiksuotam maršrutui.

Pakeisti arba ištrinti atsakingą asmenį

Norėdami tai padaryti, tiesiog išskleidžiamajame sąraše panaikinkite norimų pakeisti žmonių žymėjimą ir vietoj jų pasirinkite kitą darbuotoją.

Užveskite pelės žymeklį ant priskirto asmens ir spustelėkite (pasirodys pieštuko piktograma, rodanti, kad jį galima redaguoti).

Tada išplėstiniame sąraše pakeiskite nustatymus - panaikinkite darbuotojų, kuriuos norite pakeisti, žymėjimą ir pasirinkite tuos, kuriuos norite priskirti kaip atsakingus.

Pakeitimus taip pat galima atlikti fiksuoto maršruto informacijos rodinyje. Eikite į skirtuką Atsakingi asmenys. Čia galite ištrinti darbuotojus ir vietoj jų pridėti naują atsakingą asmenį (spustelėję mygtuką pridėti atsakinga asmenį).

Tvarkyti pranešimus atsakingiems asmenims

Galite nurodyti, kaip atsakingi asmenys bus informuojami apie fiksuoto maršruto pakeitimus. Norėdami tai padaryti, spustelėkite nurodytą maršrutą sąraše ir atidarykite išsamios informacijos rodinio skiltį Atsakingi asmenys.

Šalia paskirtų atsakingų asmenų vardų ir pavardžių įjunkite arba išjunkite pranešimus: žinutėje, el. paštu, naršyklėje arba platformoje. Visi už konkretų maršrutą atsakingi asmenys gaus fiksuoto maršruto pranešimus pagal savo nustatymus.


Ar ši medžiaga buvo naudinga?

UP!
Powered by HelpDocs (opens in a new tab)