Siųsti vežėjams pasiūlymus dėl fiksuoto maršruto

Atnaujinta 13/5/24 paviešinta Ania

Naudokite modulį Fiksuoti maršrutai su vežėjais pasiūlymams siųsti ir transporto sutartims su vežėjais fiksuotais maršrutais pasirašyti.

Straipsnyje sužinosite, kaip:

 • išsiųsti naują fiksuoto maršruto pasiūlymą pasirinktiems vežėjams.
 • išsiųsti kitą užsakymą patikimam vežėjui.

Sukurti naują fiksuoto maršruto pasiūlymą

 1. Norėdami sukurti fiksuotą maršrutą rangovams, pasirinkite modulį Fiksuoti maršrutai su vežėjais ir spustelėkite mygtuką Pridėti maršrutą.

 1. Užpildykite naujo maršruto pridėjimo formą:
 • Įveskite reikiamą informaciją: fiksuoto maršruto pavadinimą, pakrovimo ir iškrovimo vietą, talpą.

 • užpildykite informaciją, susijusią su transporto priemonės reikalavimais ir krovinio charakteristikomis (spustelėkite PARODYTI KITUS REIKALAVIMUS / SKIRTI KITUS REIKALAVIMUS).

 1. Norėdami pereiti prie kito veiksmo, spustelėkite mygtuką Pridėti sąlygas su vežėju.
 2. Užpildykite formoje pateiktą informaciją:
 • pasirinkite vežėją iš partnerių sąrašo.

Iš partnerių sąrašo galite pasirinkti daugiau nei vieną vežėją. Visiems šiems vežėjams bus pasiūlytos vienodos fiksuoto maršruto sąlygos.

Įtraukite vežėją į savo partnerių sąrašą ir siųskite jiems pasiūlymus dėl fiksuoto maršruto. Daugiau informacijos apie tai.
 • tada kiekvienoje pasirinktoje įmonėje galite nurodyti kontaktinį asmenį, su kuriuo aptarsite siūlomas fiksuoto maršruto sąlygas.
Ar žinojote, kad...
Kontaktinis asmuo - tai transporto įmonės darbuotojas, pasirinktas gauti pranešimus apie su šiuo maršrutu susijusius įvykius. Jei kontaktinio asmens nenurodysite, pranešimus gaus visi atitinkamos transporto įmonės naudotojai.
 1. Apibrėžkite fiksuoto maršruto terminus:
 • nustatykite fiksuotą kainą arba tarifą už kilometrą, mokėjimo už suteiktą paslaugą terminą, bendradarbiavimo sąlygų trukmę.

 • pasirinkti planuojamo vežimo tipą (privalomas, numatomas, ne daugiau kaip), kad būtų galima išsamiai planuoti vežimą.

 • paspaudę PRIDĖTI DAR VIENĄ SIUNTIMĄ, galite nustatyti vežimo datas ir planuojamą siuntų skaičių.
 • jei pasirinksite parinktį Automatinis užsakymo siuntimas, patvirtintas užsakymas bus sukurtas automatiškai, kai rangovas priims krovinį.

 1. Kai visi laukai užpildyti, spustelėkite mygtuką Siųsti vežėjui.
 2. Taip pat galite pažymėti Pridėti kitą vežėją prie maršruto, kad iš karto atidarytumėte kitą formą ir nustatytumėte bendradarbiavimo su kitu vežėju sąlygas.

Šią parinktį naudokite, jei norite įtraukti kitą vežėją į derybas dėl fiksuoto maršruto, tačiau kitomis sąlygomis nei anksčiau įtraukti vežėjai.

 1. Paskelbus skelbimą, matysite suvestinės langą su pasirinktų vežėjų sąrašu ir išsiųsto fiksuoto maršruto pasiūlymo būkle.

 1. Sukurtas fiksuotasis maršrutas automatiškai perkeliamas į skirtuką Derybose. Būsena Laukiama reiškia, kad fiksuoto maršruto pasiūlymas išsiųstas vežėjui, kuris, peržiūrėjęs visą informaciją, gali priimti, panaikinti arba atmesti siūlomas sąlygas.


Ar ši medžiaga buvo naudinga?

UP!
Powered by HelpDocs (opens in a new tab)