TfS Вантажі

Оновлено 29/7/21 опубліковано Ania

Що таке модуль Вантажі?

Модуль Вантажі - це місце, де Ви маєте доступ до всіх виставлених Вами пропозицій на перевезення. Одного погляду достатньо, щоб перевірити, на якій стадії знаходиться Ваша пропозиція.

вантажі

Додавання нового вантажу на новій Платформі Trans.eu

Розпочніть з додавання вантажу. Заповніть необхідну інформацію та знайдіть перевізників. Налаштуйте режим публікації відповідно до своїх потреб. Якщо вантаж відповідає одному з Ваших постійних маршрутів, опублікуйте його відповідно до його умов. В інших випадках Ви можете вирішити, чи варто чекати пропозицій підрядників чи надати свою пропозицію.

розміщення вантажу

Виберіть, кому надіслати вантаж. Групи перевізників - перший варіант. Ви створюєте їх в модулі Контрагенти. Якщо у Вас немає постійних перевізників, використайте алгоритм. Вантаж буде відправлений компаніям, найбільш підходящим для перевезення. Третій варіант - публікація на біржі. Вантаж буде відправлений на біржу, але переговори Ви будете вести тут.

кому надіслати вантаж

Виберіть перевізників, вкажіть ціну і термін дії пропозиції. Якщо Ви хочете отримувати пропозиції від перевірених перевізників, використовуйте алгоритм SmartMatch. Опублікуйте вантаж і дочекайтеся відповіді перевізників. Всі пропозиції та їх статуси можна знайти в одному місці.

опублікуйте вантаж

Переговори з Перевізником

  1. Ви можете відхилити, прийняти або обговорити пропозиції. У Вас є доступ до повної історії переговорів.
  2. Пропозиції вантажів Ви можете скасувати або скопіювати і повторно опублікувати.
  3. Після того, як сторони приймуть вантаж, Ви можете приступити до обробки заявки.

переговори по пропозиції


Наскільки корисним був цей матеріал?

UP!
Powered by HelpDocs (opens in a new tab)