Операції із отриманими вантажами

Оновлено 10/5/23 опубліковано Diana

Типи пропозицій, що відображаються в Отриманих Вантажах

Модуль Вантажі ви ділите з іншими співробітниками вашої компанії. До закладки Отримані потрапляють усі пропозиції:

  • із біржі, по яких ведуться переговори, від імені вашої компанії
  • приватні, надіслані безпосередньо до компанії, яку ви представляєте
  • SmartMatch

Фільтрування, сортування та керування отриманими пропозиціями

У вашому розпорядженні на вкладці Отримані є пошукова система та фільтри, які дозволять швидко знайти конкретну пропозицію.

У вас є можливість сортувати стовпці, при наведенні на них з’являється значок руки.

У списку вантажів, отриманих із окремими пропозиціями (з відповідними статусами), ви можете виконувати такі операції як: відхилення або архівування пропозиції.

Ви можете призначити відповідальну особу до приватних вантажів та SmartMatch. Для цього в стовпці Співробітник натисніть ПРИЗНАТИ, а потім виберіть особу/осіб зі списку. На цьому етапі ви також можете змінити відповідального за вантаж, натиснувши на іконку "олівця", яка з’явиться при наведенні курсора миші на ім’я та прізвище працівника.

Інформація про пропозицію та вантажовідправника

У списку на вкладці Отримані, натиснувши на будь-яку позицію , праворуч з’явиться вікно, в якому в окремих вкладках ви знайдете детальну інформацію про конкретну пропозицію та відправника.

Подання цінової пропозиції

  • Для пропозицій з біржі, пропозиція надсилається як з рівня біржі вантажів, так і з вікна розмови про пропозиції.
  • Для отриманих приватних пропозицій або SmartMatch переговори можна вести тільки в модулі Отримані вантажі, починаючи з подання пропозиції або прийняття вже надісланої цінової пропозиції у вигляді Купити відразу.

Щоб надіслати цінову пропозицію на одну з вищезгаданих пропозицій, натисніть на потрібний пункт у списку. З'явиться вікно з деталями пропозиції. У полі Ставка вкажіть суму,а потім виберіть Надіслати пропозицію.

Якщо вас не цікавить пропозиція, виберіть Не цього разу, і пропозиція перейде в Архів Отриманих зі статусом Завершено.

Унікальний тип приватної пропозиції, адресований вантажовідправником експедитору (підтримується тільки в продуктовій лінійці TFF), дозволяє на вкладці Отримані ,в деталях даної пропозиції опублікувати цю конкретну пропозицію, щоб отримати пропозиції від перевізників, які б зрештою взяли на себе транспортні послуги.

На рівні вкладки Отримані, у деталях пропозиції на вкладці Пропозиції перевізників, у вас є можливість відстежувати пропозиції, отримані від перевізників, та вести переговори, щоб надіслати свою цінову пропозицію вантажовідправнику.

Вантаж, опублікований як приватна пропозиція, також потрапляє на вкладку Надіслані, де ви завершите операцію з перевізником, якщо ваша пропозиція буде прийнята відправником.

Незалежно від типу пропозиції, надсилаючи цінову пропозицію зі списку Отриманих вантажів, у колонці Співробітник, вам буде автоматично присвоєно даний вантаж.

Ведення переговорів по пропозиціях отриманих у Вантажах

На вкладці Отримані, перейшовши у вікно деталі пропозиції, ви можете:

  1. Узгоджувати тариф з вантажовідправником. Для цього в полі ставка змініть запропоновану вантажовідправником суму, а потім натисніть Надіслати

Надіслана на біржу цінова пропозиція дійсна 15 хвилин (синя лінія вимірює час), приватна до кінця дня, вказаного як день завантаження .
  1. Ви приймаєте пропозицію вантажовідправника, вибираючи Прийняти.

Якщо вашу пропозицію вибрано, доки ви не вирішите її заархівувати, вона залишиться в розділі Вантажі у вкадці Отримані із статусом Прийнято.
  1. Відхиліть пропозицію відправника, вибравши Відхилити.

Для приватних пропозицій: відхилення цінової пропозиції автоматично переміщує вантаж до Архіву Отриманих.

Для пропозицій з біржі: відхилення стосується конкретної цінової пропозиції, тому пропозиція залишається в списку, і кожна сторона може продовжувати подавати свої цінові пропозиції.
  1. Завершіть переговори, вибравши Завершити переговори.

Якщо ви виберете Завершити переговори, тоді ні ви, ні вантажовідправник не зможете надсилати подальші цінові пропозиції для даного вантажу, а пропозиція перейде на вкладку Архів Отриманих.

Контроль за ходом переговорів

У списку в Отриманих вантаж ви можете відстежувати статус окремих пропозицій.

Однак з рівня деталізації певної пропозиції можна переглянути історію переговорів.


Наскільки корисним був цей матеріал?

UP!
Powered by HelpDocs (opens in a new tab)