TfS Оцінки Вантажовідправника

Оновлено 2/8/21 опубліковано Ania

Можливість оцінювання партнера після надання послуг є інструментом, який сприяє підвищенню безпеки транзакцій, що укладаються на біржі вантажів і транспортних засобів. Завдяки цьому ми можемо застерегти інших потенційних партнерів від нечесного вантажовідправника або перевізника, ми також можемо порекомендувати їм гарного платника і надійного ділового партнера. На новій Платформі рейтингова система також була оновлена, і все це для того, щоб найкращим чином показати реальну якість співпраці з партнером і підтримку в прийнятті правильних рішень.

Новий підхід до оцінювання - 2 найбільш важливі причини змін і рішень:

 1. Клієнти, що використовують версії для встановлення, повідомили нам, що оцінювання проводиться неетичним способом - оплата за послугу була обумовлена виставлянням позитивної оцінки або видаленням негативного відгуку. Тому з сьогоднішнього дня ми відокремлюємо оцінку співпраці під час транзакції від питань, пов'язаних з оплатами (деталі нижче).
 2. Досі оцінювалась загальна співпраця, і всі оцінки, навіть багато років тому, були включені в середню оцінку. Наша галузь надзвичайно динамічна, тому доступ до актуальної та точної інформації про якість підрядників в різних аспектах дуже важливий. Звідси ідея використовувати мітки для точної оцінки кожної транзакції і кожного прийнятого вантажу, і до середньої оцінки враховувати тільки оцінки за останні 12 місяців (за останні 11 місяців + поточний місяць). Що мотивує підтримувати високу якість кожен день).

Все зроблено для того, щоб система оцінок найкращим чином відображала реальну якість співпраці з контрагентом і допомагала у прийнятті правильних рішень.

Новинки в системі оцінок на Платформі Trans.eu - деталі:

Кожна транзакція, заключена на Платформі, підлягає оцінці - завдяки цьому інформація про якість співпраці між компаніями завжди буде актуальною і достовірною,
Оцінку можна виставити після закінчення дати розвантаження заявки.
Час на виставлення оцінки - 30 днів з дати розвантаження.
Зіркова система оцінок за п'ятибальною шкалою, де 1 означає незадовільно, а 5 - дуже добре,
Якщо Ви оцінюєте свого контрагента і не виставляєте найвищий бал, можете скористатись тегами та вказати одну з областей, де щось пішло не так: спілкування, відповідність вантажу домовленостям, очікування завантаження, очікування розвантаження.

що пішло не так під час перевезення

Як виставити оцінку?

У меню ліворуч виберіть модуль "Оцінки", перейдіть на вкладку "До виставлення" зі списку, виберіть контрагента, якого Ви хочете оцінити.

список перевезень, готових до оцінювання
 • Біля оцінки Ви можете бачити час, що залишився для висталення оцінки по даній транзакції.

скільки часу залишилось, щоб оцінити перевезення
 • Оцініть заявку, вказавши кількість зірок
 • Ви можете додати коментар при оцінюванні.
 • За допомогою зеленої кнопки Зберегти оцінку
Пам'ятайте! Після виставлення оцінки її неможливо змінити.

прокоментуйте виставлену оцінку
 • Після збереження оцінка з’явиться у вікні
 • У нижньому лівому куті з'явиться повідомлення "Оцінка виставлена" з опцією скасування, яка активна протягом 8 секунд

виставлену оцінку можна видалити протягом 8 секунд
 • Оцінена транзакція переходить на вкладку Архів

архів виставлених оцінок по перевезеннях
 • На вкладці Архів також є транзакції зі статусом "Немає оцінок", якщо дана транзакція не була оцінена і час її виставлення минув.

транзакції, термін оцінювання яких минув

Можливість виставлення оцінки безпосередньо з модуля Заявки

 • Виберіть модуль Заявки в меню ліворуч
 • На вкладці Поточні знайдіть заявку, яку потрібно оцінити
 • У новому вікні появиться заявка з можливістю виставлення оцінки разом із часом, що залишився для її виставлення

виставлення оцінки в модулі Заявки
Новинка! Для того, щоб розрізнити активні компанії, які заключають транзакції на Платформі Trans.eu, ми внесли зміни у відображення загального рейтингу.

Коли буде видно загальний рейтинг

 • Загальний рейтинг буде відображатись, коли компанія отримає принаймні 10 оцінок від 10 різних компаній за останні 12 місяців.

середній рейтинг компанії

Коли загального рейтингу не видно

 • Якщо компанія не отримає 10 оцінок від 10 різних компаній за останні 12 місяців, її загальний рейтинг та тенденція не будуть відображатись. Інші оцінки та статистика оплат будуть видимими.

коли середня оцінка не відображається

Питання та відповіді:

Хто може виставити оцінку?

Оцінку може виставити будь-який співробітник компанії

Скільки разів я можу виставити оцінку?

Виконання кожної заявки оцінюється, тому кожна заключена транзакція дає можливість виставити окрему оцінку, в результаті чого одна транзакція може бути оцінена один раз.

Що якщо я не згоден з отриманою оцінкою?

Можна відповісти на оцінку один раз, прояснити будь-які сумніви або пояснити ситуацію, описану іншою стороною, зі свого боку.

прокоментуйте оцінку, з якою Ви не погоджуєтесь
До якого періоду належать видимі оцінки?

Статистика (середній рейтинг і ступінь задоволеності партнерів по окремим аспектам заявки) розраховується на основі оцінок за останні 12 місяців (за останні 11 місяців + поточний місяць). З іншого боку, список оцінок містить всі оцінки, отримані даними підрядником.

Чому я не бачу всі свої оцінки?

Відображаються оцінки за останній рік. Окрім того, Ви можете відфільтрувати список оцінок за кількістю зірочок. Активний фільтр звужує список оцінок, які відображаються.

Де я можу перевірити свої оцінки?

Ви можете в будь-який час переглянути свій список оцінок в модулі "Оцінки" на вкладці "Мої оцінки".

список оцінок моєї компанії
Де я можу перевірити оцінки іншої компанії?

Ви можете перевірити оцінки іншої компанії, переглянувши її профіль в модулі Контрагенти. Окрім того, інформація про оцінки відображається в багатьох місцях системи, де може бути прийнято рішення про співпрацю з конкретним контрагентом.

Як я можу попросити партнера виставити оцінку?

Партнер інформується системою повідомлень про оцінки, які очікують на виставлення. В даний час немає спеціальних функцій для запиту виставлення оцінок.

сповіщення в Платформі Trans.eu щодо перевезень, які готові до оцінювання
Чи буде можливість фільтрувати оцінки?

Так, переглядаючи оцінки, Ви можете відфільтрувати їх за кількістю зірочок. Крім того, в модулі Оцінки є можливість розширеного фільтра - залишилися до виставлення, і виставлені мною оцінки.

Що означає загальний рейтинг?

Загальна оцінка - це середній показник усіх оцінок, наданих за шкалою 1-5 зірок за останні 12 місяців (за останні 11 місяців + поточний місяць).

Як розраховується середня оцінка?

Загальна оцінка за рік / кількість оцінок за останні 12 місяців (за останні 11 місяців + поточний місяць).


Наскільки корисним був цей матеріал?

UP!
Powered by HelpDocs (opens in a new tab)