Месенджер

Оновлено 31/3/21 опубліковано Ania

Месенджер - це простий інструмент для зв'язку з контрагентами. Він дозволяє обмінюватися необхідною інформацією і заключати транзакції, а також був доданий ряд корисних функцій в новій логістичній Платформі, що ще більше покращить процес роботи.

Новиною для Платформи Trans.eu є Контексти, тобто групування розмов по темам (отримані пропозиції, надіслані пропозиції, заявки). Це полегшує пошук великої кількості запитів про одну й туж пропозицію і, таким чином, вирішує проблему, присутню у версії, що встановлюється. Новий месенджер також має більш функціональний вид. Ми адаптували месенджер до рішень, які використовують на великих платформах соціальних мереж.

Як включити месенджер на новій Платформі?

Щоб включити месенджер, просто натисніть на значок в правому верхньому куті платформи:

Як відкрити месенджер

Як відкрити мессенджер

Як користуватися месенджером?

Новий месенджер має 3 основних вкладки: Список контактів, Контексти повідомлень і Останні розмови. Список контактів і Останні розмови працюють аналогічно як у версії, яка встановлюється.

Список контактів

Контексти

Останні розмови

Щоб полегшити і організувати роботу, варто використовувати можливості контекстів, тобто групувати розмови по конкретним темам (отримані пропозиції, надіслані пропозиції, заявки).

Як заключати транзакції в месенджері Платформи Trans.eu?

У Платформі Trans.eu можливість заключення транзакцій в месенджері обмежена пропозиціями транспортних засобів. Заключення транзакцій для вантажів на новій Платформі можливо тільки з рівня вікна деталей пропозиції.

Заключення транзакцій

Винятком є пропозиції, виставлені через версію для встановлення, для яких можна заключати транзакцію в месенджері. Для таких пропозицій вікно переговорів недоступно. Замість цього Ви можете, як і у версії для встановлення, почати розмову по пропозиції і завершити транзакцію там:

Заключення транзакцій

Заключення транзакцій

Як вести розмову в окремому вікні месенджера?

Ми передбачили функцію "від'єднати" вікно, завдяки якій вікно месенджера можна вільно переміщувати у області робочого столу комп'ютера.

Мессенджер на Trans.eu


Наскільки корисним був цей матеріал?

UP!
Powered by HelpDocs (opens in a new tab)