Договір онлайн

Оновлено 20/1/21 опубліковано Krzysztof

Чому договір онлайн?

Платформа Trans.eu - це набагато більше, ніж просто транспортна біржа. Вона дає вам нові можливості отримання цікавих та безпечних пропозицій співпраці. Це передбачає необхідність прийняття договору онлайн, умови якого гарантують вашій компанії доступ до позабіржових функцій Платформи Trans.eu

Що ви отримуєте?

  1. Можливість отримувати пропозиції вантажів безпосередньо від надійних Вантажовідправників та Експедиторів,
  2. Можливість постійної співпраці з надійними Контрагентами,
  3. Можливість пошуку вантажів за допомогою спеціального алгоритму Платформи (SmartMatch), який автоматично запропонує вам підібрані пропозиції щодо співпраці.

Що дає мені договір онлайн?

Нові функціональні можливості, а отже, і умови договору, були розроблені таким чином, щоб ваша робота на Платформі була більш безпечною. Це одна з причин, чому ви зможете налагодити постійну співпрацю з партнерами, яким ви довіряєте.

Скільки це коштує?

Перехід на договір онлайн абсолютно безкоштовний. Також не змінюється вартість користування біржею. Ми стягуємо лише невеликі оплати за прийняття деяких вантажних пропозицій, які на старій версії платформи просто не могли потрапити до вашої компанії.

Як це працює?

Перш за все, справедливо - додаткові збори стягуються лише в тому випадку, якщо ваша компанія користується новими функціональними можливостями. Тому, якщо ви заключаєте транзакції на біржі (як і раніше) - додаткові оплати не стягуються. Однак якщо ви приймаєте пропозицію, надіслану, наприклад, алгоритмом SmartMatch, - ми додамо невелику оплату до рахунку за успішну транзакцію - повністю прозору. Цінник із мікрооплатами можна знайти тут. Звіт про всі нараховані мікрооплати можна знайти на вкладці "Розрахунки та рахунки" на Платформі Trans.eu.

Мікрооплати стягуються лише за умови прийняття позабіржового вантажу. Немає додаткових оплат за користування біржею.


Наскільки корисним був цей матеріал?

UP!
Powered by HelpDocs (opens in a new tab)