Управління бронюванням та часовими вікнами

Оновлено 27/11/23 опубліковано Katarzyna

Хто може скористатися цією функцією?

 • Ця функція доступна користувачам продуктової лінійки CargoON, які мають доступ до Dock Scheduler і до модуля Розклади.

Зі статті ви дізнаєтеся:

 • як додати часове вікно,
 • як додати, видалити, відредагувати бронювання для перевізника,
 • як керувати гнучким часовим вікном.

Модуль Розклади (Dock Scheduler) - це система для управління Бронюваннями (часовими вікнами) вашого складу та розкладом завантаження і розвантаження на складі.

Система полягає в автоматизації складських операцій і фокусується на оптимізації процесів зі сторони вантажовідправника.

Як додати часові вікна для перевізника?

Часове вікно дозволяє перевізнику резервувати дату і час бронювання транспортного засобу.

 1. Натисніть Більше і додайте часове вікно.

 1. Заповніть необхідні дані - вкажіть період часу, тип операції, перевізника, вільний склад, графік якого ви плануєте зробити доступним, місце завантаження і розвантаження.

 1. Ви можете додати багато однакових часових вікон одночасно. Просто змініть кількість у полі Кількість часових вікон.

Чи знали ви що...
бронювання на вашому складі також буде створено автоматично на основі існуючого замовлення в модулі Заявки. Якщо тільки: - в заявці один з пунктів розвантаження або завантаження є вашим складом - у вибраному вами часі тривання Заявки на складі доступний термін для часового вікна. Коли обидві ці умови будуть виконані, в колонці Часове вікно (модуль Заявки) з'явиться символ, який вказує на те, що часове вікно було успішно додано, а перевізник отримає електронний лист з повідомленням про його отримання. Якщо маршрут однієї і тієї ж заявки складається з декількох пунктів, які також є вашими складами, заявка автоматично створить часове вікно для кожного з цих складів.

Якщо ви хочете побачити, які компанії, незважаючи на отримані часові вікна, не завершили бронювання, скористайтеся фільтром і знайдіть прострочені часові вікна.

Виберіть іконку з трьома рисками, а потім Часові вікна:

Потім виберіть Фільтри, введіть параметри пошуку, які вас цікавлять, встановіть прапорець Показувати протерміновані і натисніть Показати результати.

Працюйте з гнучкими часовими вікнами

Створюючи новий склад, тепер ви можете зручніше вказати час для операцій за замовчуванням. Встановіть час одиниці, який дозволить вам гнучко планувати подальші операції:

 • індивідуальну тривалість операції з новим часовим вікном
 • індивідуальну тривалість операції в бронюванні.

Натисніть Більше і Додати склад. У Конфігурації слота ви побачите змінений спосіб встановлення часу операції.

Якщо ви хочете змінити час проведення операції, натисніть на кнопку Запланувати нову

Зверніть увагу, як попередні налаштування роботи складу (одиниці виміру часу та базовий час операції) впливають на діапазон створеного часового вікна: - за замовчуванням час операції встановлюється на ту саму тривалість, що й основний час операції, - якщо ви хочете відредагувати цей час і адаптувати його до індивідуальних потреб перевізника - розширені опції враховують одиницю часу (слот), в даному випадку: 15 хв.

У формі додавання нового часового вікна ви побачите можливість встановити індивідуальний час тривання операції (в дужках вказано час, який ви встановили за замовчуванням при створенні складу).

Аналогічно, у формі для додавання нового попереднього бронювання ви побачите час операції, який можна редагувати:

В обох наведених вище випадках базова одиниця (слот) становить 15 хвилин, а час операції за замовчуванням - 45 хвилин. Якщо ви хочете мати можливість працювати з іншими одиницями - при створенні складу встановіть базову одиницю відповідно до ваших потреб.
Важливо зазначити, що завдяки гнучкості часу операцій, планування наступних завантажень/розвантажень може відбуватися через кожну одиницю часу (слот). Бронювання можна спланувати таким чином, щоб між операціями залишався проміжок часу, кратний тривалості слоту.

Управління бронюванням

 1. Після того, як перевізник або вантажовідправник зробить попереднє бронювання на обрану дату, в розкладі з'явиться Попереднє бронювання.

 1. Натисніть на символ з трьома крапками, щоб:
 • Підтвердити прибуття,
 • Відмовитися від завантаження (вказати причину відмови)
 • Змінити час бронювання (час, місце або тип операції),
 • Редагувати дані (дані водія, транспортного засобу та вантажовідправника - видимі для перевізника, або внутрішні примітки - видимі тільки для колег).
 • Видалити бронювання (безповоротно)

 1. Коли ви натиснете на обране бронювання, ви побачите його деталі.

Додавання бронювання вантажовідправником

Ви також можете додати бронювання до свого розкладу самостійно. Просто наведіть курсор на розклад, виберіть вільну дату і натисніть.

Потім заповніть форму для додавання бронювання - заповніть обов'язкові поля в розділі Основні дані і натисніть Зберегти.

Якщо ви вибрали перевізника зі списку Контрагентів або додали перевізника з-поза меж Платформи під час створення бронювання, цей перевізник отримає електронний лист з повідомленням про створене бронювання.

Редагування бронювання

Ви можете редагувати бронювання, не видаляючи його.

Ми повідомимо Перевізника про будь-які ваші зміни за допомогою повідомлення на Платформі та електронною поштою.

Час бронювання можна редагувати вручну або за допомогою функції Drag&Drop, яку ми описали в останньому розділі цієї статті.
 1. У модулі Розклади, в бронюванні, яке ви хочете відредагувати, натисніть на іконку з трьома крапками і виберіть Змінити час бронювання.

 1. У вікні Редагувати бронювання ви можете змінити:
 • док,
 • час операції,
 • дату, за допомогою випадаючого календаря,
 • час бронювання

 1. Після внесення змін натисніть кнопку Зберегти

 1. Бронювання автоматично з'являться в новий зазначений час у Розкладі - як з вашої сторони, так і зі сторони Перевізника.

Якщо на обрану вами дату немає вільних місць, ми повідомимо вас про це безпосередньо у вікні редагування.

Якщо в обраний вами день немає вільних слотів, ми повідомимо вас про це безпосередньо у вікні редагування.

Ви можете видалити бронювання або часове вікно. Перевізник отримає повідомлення на електронну пошту, а також на Платформі. Видалення бронювання є незворотнім.

Редагування часу бронювання за допомогою функції Drag&Drop

Ви можете редагувати час бронювання, переміщуючи його на графіку бронювання за допомогою миші.

 1. Натисніть лівою кнопкою миші на бронювання, час якого ви хочете змінити. Перетягніть бронювання в необхідне місце. Вільні місця будуть виділені зеленим кольором.
  Потім натисніть на кнопку Перенести бронювання, щоб підтвердити операцію.

Ви також можете перенести бронювання на наступну сторінку розкладу:

Якщо ви перемістите бронювання у вільний слот, який є коротшим ніж бронювання, його час автоматично зменшиться. Якщо ви передумаєте і захочете повернутися до попереднього часу операції, час бронювання не повернеться до початкового стану.

 1. Всі зміни будуть автоматично збережені на сторінці із деталями та в історії бронювання.

 1. Ви можете збільшити час бронювання в межах доку:

Неможливо перемістити бронювання поза робочим часом складу, доку. Також це неможливо з заблокованими або відключеними доках. Ви можете переміщати відкладені бронювання, але пам'ятайте, що вони повинні закінчитися пізніше поточного часу. Ви можете змінювати бронювання до статусу Очікує включно. Перевізник може переміщати бронювання в межах часового вікна.

Додаткові примiтки в бронюванні та часовому вікні

 • примітки в бронюванні
 1. Якщо ви хочете зазначити важливу внутрішню інформацію щодо бронювання, ви можете ввести її у вікні додавання бронювання в розділі Інше в секції Внутрішні примітки (не видно для перевізника). Після того, як ви ввели інформацію, натисніть кнопку Зберегти.

Цю інформацію бачитимете лише ви та ваші співробітники. Ви знайдете її у вікні з деталями бронювання.

 • примітки в часовому вікні
 1. Якщо ви хочете надати додаткову інформацію перевізнику, ви можете додати її при створенні часового вікна. У формі додавання часового вікна, в розділі Примітки вантажовідправника (вашої компанії), додайте свою примітку. Після того, як ви ввели інформацію, натисніть кнопку Зберегти.

Ця інформація буде видимою для перевізника.


Наскільки корисним був цей матеріал?

UP!
Powered by HelpDocs (opens in a new tab)