Надання доступу до часового вікна, користувачеві поза межами Платформи

Оновлено 22/2/24 опубліковано Katarzyna

Хто може скористатися цією функцією?

  • для користувачів Dock Scheduler з пакетом CargoON

Дізнайтеся більше про пропозицію Dock Scheduler.

Ви хочете надати доступ до часового вікна перевізнику, якого ви не знайшли серед користувачів Платформи? Відтепер це можливо. Нижче ми крок за кроком покажемо вам, як створити таке часове вікно і відправити його для бронювання компанії, з якою ви досі співпрацювали поза Платформою.

Зробіть часове вікно доступним для користувача без облікового запису

Може виникнути ситуація, коли ви хочете надіслати попереднє бронювання користувачеві, який ще не співпрацює з вами на постійній основі через Платформу Trans.eu. Для цього скористайтеся опцією надсилання такого бронювання безпосередньо на його/її електронну поштову скриньку.

Перші кроки створення часового вікна можуть бути вам вже знайомі. Ми описували їх у статті Графіки для вантажовідправника.

  1. Перейдіть на вкладку Розклади і натисніть кнопку Більше. Виберіть зі списку Додати часове вікно.
Step 1 image

  1. Заповніть форму, щоб додати часове вікно. Натисніть на текст Користувач без облікового запису, який ви знайдете над полем вибору перевізника
Step 3 image

  1. З'являться додаткові поля. Вам потрібно буде надати необхідну інформацію, а саме: назву компанії та електронну адресу. Ця інформація буде використана лише для того, щоб надіслати повідомлення електронною поштою про можливість бронювання. Будь ласка, переконайтеся, що ви ввели правильну адресу електронної пошти.

Step 8 image

  1. Запрошення для бронювання буде надіслано на вказану вами адресу одразу після того, як ви збережете зміни, натиснувши кнопку Зберегти.
Step 9 image

Бронювання користувача без облікового запису

Нижче наведені інструкції щодо того, як ваш підрядник повинен діяти для того щоб забронювати часове вікно. Якщо користувачеві буде мати труднощі з бронюванням - ви можете надіслати йому посилання на цю сторінку.

Після того, як ви створили часове вікно і зробили його доступним для користувача за межами Платформи, він отримає від нас електронного листа на вказану адресу з заголовком: Нове часове вікно.

Step 10 image

Для того, щоб перейти на сторінку бронювання і побачити своє часове вікно, вони повинні натиснути на кнопку Бронювати.

Step 11 image

На сторінці бронювання перевізник може вибрати один з доступних термінів бронювання. Він також може ввести дані про транспортний засіб (обов'язково) і водія (необов'язково). Для бронювання також буде необхідним прийняття регламент Dock Scheduler.

Якщо ваш контрагент не отримав листа, попросіть його перевірити категорію СПАМ у своїй поштовій скриньці.


Наскільки корисним був цей матеріал?

UP!
Powered by HelpDocs (opens in a new tab)