Пропозиції вантажів з Біржі, відображаються на карті - перевірте зараз!

Оновлено 29/7/21 опубліковано Ania

Відображення доступних пропозицій на карті прискорить Вашу роботу. Це зручна альтернатива пошуку на біржі. Ми також додали можливість пошуку вантажів по маршруту - всі актуальні пропозиції будуть відображатися на карті. Це зменшує необхідність роботи на декількох вкладках або встановлення великого радіусу пошуку в фільтрах Біржі.

пропозиції вантажів на карті

Пропозиції вантажів з Біржі, відображаються на карті - переваги:

Перегляд таблиці із пропозиціями вантажів на Біржі не завжди є найзручнішим, особливо якщо Ви шукаєте дозавантаження на маршруті. Ось чому ми пропонуємо рішення, яке може бути корисним - доступ до вантажних пропозицій на карті.

Чому варто спробувати?

 • на карті Ви одразу побачите, як проходить маршрут - одного погляду достатньо, щоб точно визначити місце завантаження та розвантаження;
 • пропозиція для Вас? Ви можете переглянути її деталі, обговорити, або прийняти її негайно!
 • якщо Ви шукаєте дозавантаження, Ви побачите розташування та кількість пропозицій у певних місцях на карті - Ви зможете швидше вирішити, куди поїхати."

Як це працює?

 1. Увійдіть на Платформу Trans.eu і перейдіть на вкладку "Карта". Карта відкриється в новому вікні, щоб зробити Вашу роботу більш комфортною.
 2. Вкажіть необхідне місце і натисніть значок "вантаж", щоб показати всі пропозиції, доступні в області за замовчуванням.

вкажіть місце локалізації
 1. Ви побачите кількість доступних пропозицій та їх розподіл. Ви можете використовувати фільтри, щоб отримати більш релевантні результати.

перегляд пропозицій на карті
 1. Якщо Ви знайдете цікаву пропозицію, натисніть на неї в списку ліворуч і ознайомтеся з її деталями.

ознайомтеся з деталями пропозиції
 1. Ви можете прийняти пропозицію або обговорити її. Якщо Ви ведете переговори, пам'ятайте, що пропозиція буде перенесена. Ви знайдете її на біржі у вкладці "Обрані" і у вкладці "Вантажі ".
 2. Ви можете шукати вантажі по певному маршруту - почніть з вказання свого розташування.
 3. Натисніть на значок "вантаж" під зазначеними Вами місцями розташування та виберіть "Пошук за маршрутом". При необхідності використовуйте фільтри.

оберіть де саме шукати вантажі
 1. Таким чином, Ви отримаєте результати, які дозволять Вам зробити дозавантаження на маршруті. Готово!


Наскільки корисним був цей матеріал?

UP!
Powered by HelpDocs (opens in a new tab)