Редагування маршруту при перегляді пропозиції на Біржі вантажів

Оновлено 25/2/21 опубліковано Ania

Працюючи на Біржі вантажів, Ви можете в будь-який час змінювати параметри маршруту та повертатися до рекомендованих налаштувань.

Навіщо редагувати маршрут при перегляді пропозицій?

У вікні пропозиції при перегляді великої карти ми зробили можливість зміни маршруту та розрахунку його витрат. Завдяки цьому Ви можете перевірити альтернативний маршрут, додавати та видаляти пункти на маршруті та швидко і ефективно приймати рішення про їх черговість, також під час переговорів щодо ставки.

На Вантажній біржі Ви не тільки перевірите різні варіанти маршруту, але і повернетесь до рекомендованих налаштувань, якщо вважаєте, що вони найкращі.

Як працює редагування маршруту під час перегляду пропозицій на Біржі вантажів?

  • Після натискання кнопки "Показати велику карту" у вікні деталей пропозиції на біржі відкриється нове вікно з рекомендованим маршрутом.

показати велику карту
  • У лівій частині екрана Ви можете побачити всю інформацію про вантаж - включаючи ціну, підрядника, контактну особу.

інформація про вантаж на карті
  • Ви можете змінити маршрут, відображений на карті, додавши та видаливши пункти на маршруті або змінивши їх порядок, скориставшись меню зліва.

редагування маршруту
  • Внесені зміни можна скасувати, натиснувши "Відновити рекомендовані параметри маршруту" - кнопка розташована в розділі "Інформація про пропозицію".

відновити рекомендовані параметри маршруту


Наскільки корисним був цей матеріал?

UP!
Powered by HelpDocs (opens in a new tab)