Можливість пошуку вільних вантажів та транспортних засобів за неповними поштовими індексами вже доступно на новій Платформі

Оновлено 29/7/21 опубліковано Szczepan

Пошук вільних вантажів та транспортних засобів за неповними поштовими індексами скорочує час, необхідний для встановлення бажаних критеріїв пошуку, та розширює область пошуку (за площею, що охоплюється заданим кодом), і, таким чином, полегшує роботу на Вантажній біржі та транспортній біржі.

Пошук по неповних кодах на Біржі вантажів

Введіть початок поштового індексу, який Вас цікавить, щоб перевірити можливості перевезення або замовлення вантажу у Вашому районі.

Шукаючи пропозиції на Вантажній біржі, Вам не доведеться орієнтуватися на обмежену ділянку, враховуючи можливі напрямки до місця завантаження вже на етапі пошуку.

Ви можете одночасно шукати вантажі у кількох областях. Встановіть фільтри на декілька місць завантаження і введіть початок іншого поштового індексу в кожному.

Пошук по неповних кодах на Транспортній біржі

Введіть початок поштового індексу, який Вас цікавить, щоб перевірити, скільки порожніх автомобілів знаходиться в районі , який Вас цікавить. Завдяки цьому Ви скоротите час пошуку перевізника і зможете запропонувати ставку, яка відповідає "популярності" даного регіону.

Як це працює?

  1. У меню ліворуч виберіть Біржа вантажів або Біржа транспортних засобів;
  2. У полі Місце завантаження введіть код країни та першу цифру поштового індексу, який Вас цікавить (або перші дві, щоб звузити область пошуку), використовуючи один із наступних методів:
  • код країни -> пробіл -> неповний поштовий індекс (наприклад, PL 05 або PL 1),
  • код країни -> кома -> неповний поштовий індекс (наприклад, PL, 05 або PL, 1)
  • код країни -> тире -> неповний поштовий індекс (наприклад, PL-05 або PL-1),
  • код країни -> неповний поштовий індекс (наприклад, PL05 або PL1).

пошук по коду
  1. Виберіть місце завантаження зі списку, яке Вас цікавить.

оберіть запропоновані області
  1. Встановіть параметри пошуку, що залишилися.
  2. Натисніть Пошук.

результати пошуку


Наскільки корисним був цей матеріал?

UP!
Powered by HelpDocs (opens in a new tab)