Приватна біржа для CargoON та обраних експедиторів (TFF)

Оновлено 15/3/23 опубліковано Sylwia

Хто може використовувати цю функцію?

Приватна біржа (Private Spot) доступна для усіх користувачів CargoON в рамках стандартного пакету та для обраних експедиторів (TFF).

Дізнайтеся більше про Private Spot у блозі trans.eu.

Приватна транспортна біржа – це нове спотове рішення Trans.eu, яке дозволяє публікувати пропозиції вантажів для закритої групи вибраних перевізників.

У цій статті ви дізнаєтеся:

  • як додати перевізника на приватну біржу
  • як запросити перевізника з-за меж Платформи на приватну біржу
  • як опублікувати вантаж на вашу приватну біржу

Додайте перевізника на приватну біржу у вкладці Компанія.

До приватної біржі - так само як і до груп - можна додати лише перевізників (kористувачів TFC) і експедиторів (користувачів TFF). У випадку компаній вантажовідправників, тобто клієнтів CargoON, цей пункт меню буде недоступний.
  1. Приватну біржу ви знайдете в модулі Контрагенти . У закладці Компанії ви побачите список своїх актуальних контрагентів
  1. Натисніть на символ трьох крапок біля вибраного контрагента та виберіть зі списку параметр Додати до приватної біржі

Зверніть увагу, що біля цієї компанії в стовпці Група/Приватна біржа з’явився синій тег. Завдяки ньому ви дізнаєтеся, яка з компаній була додана до приватної біржі.

Додайте перевізника до приватної біржі у вкладці Приватна біржа

Існує також другий спосіб додати компанію на приватну біржу. Серед вкладок з’явилася нова вкладка Приватна біржа.

  1. Перейдіть на вкладку Приватна Біржа і натисніть на синю кнопку Додати перевізника.
  1. Введіть у пошукову систему дані компанії, яку хочете додати. Виберіть цю компанію та підтвердьте свій вибір, натиснувши кнопку Зберегти.

Видалення компанії з приватної біржі

Ви також можете видалити компанії зі свого списку приватної біржі. Для цього натисніть на символ трьох крапок біля вибраної компанії, а потім виберіть опцію Видалити з приватної біржі.

Зверніть увагу, що якщо ви видалите компанію зі списку Контрагентів, це також призведе до видалення цієї компанії з груп і приватної біржі. Тоді ви втратите можливість надсилати їй вантаж у цих режимах.

Запросіть перевізника з-за меж Платформи на приватну біржу

Що робити, якщо ви не можете знайти перевізника на Платформі, якого ви б хотіли додати до своєї приватної біржі? У нас є рішення для цього. Скористайтеся опцією надсилання запрошення для реєстрації на Платформі Trans.eu (докладніше про це у статті Додавання компанії до контрагентів).

У модулі Контрагенти виберіть вкладку Компанії, а потім натисніть кнопку Надіслати запрошення (у верхньому правому куті вкладки)

Потім заповніть форму запрошення та виберіть опцію Додати цю компанію до приватної біржі.

Коли перевізник безкоштовно зареєструється на Платформі, він буде доданий до групи ваших контрагентів і до вашої приватної біржі.

Фільтрація контрагентів з приватної біржі

Разом з новим функціоналом приватної транспортної біржі , у вкладці Компанії з’явиться додаткова опція фільтрації контрагентів. Натиснувши кнопку ФІЛЬТРИ біля вікна пошуку контрагента, ви відкриєте вікно фільтрації:

За допомогою фільтра Статус контрагента ви можете вибрати, чи бажаєте ви бачити компанії, які відповідають цій умові (вони додані до вашої приватної біржі), чи ви хочете виключити такі компанії з результатів.

Публікація вантажу на приватну біржу

Якщо ви вже знаєте, як публікувати пропозиції вантажів (Як додати пропозицію вантажу?), зараз ми покажемо вам, що робити, щоб публікація охопила лише перевізників з вашої приватної біржі.

У вікні форми публікації пропозиції змініть налаштування режиму публікації. Розгорніть поле Одержувачі та виберіть зі списку Приватна біржа.

Опублікуйте готовий вантаж. У цей момент ваша пропозиція з’явиться у перевізників, що входять до приватної біржі. Ці пропозиції позначені спеціальною міткою, яка полегшує перевізникам швидке визначення джерела вантажу.


Наскільки корисним був цей матеріал?

UP!
Powered by HelpDocs (opens in a new tab)