(CargoON) Автоматичні правила

Оновлено 6/6/23 опубліковано Katarzyna

Що таке автоматичні правила?

Автоматичні правила - кращий спосіб пошуку перевізників для виконання замовлень практично без зусиль. Завдяки правилам Ви можете вирішити, хто і в якому порядку буде отримувати від Вас пропозиції з перевезення.

Немає жодних обмежень для створення автоматичних правил, тому Ви можете створювати стільки, скільки Вам необхідно.

Створіть автоматичне правило один раз, і воно буде підказувати Вам кожен раз, коли Ви публікуєте вантаж з заданими параметрами.

автоматичні правила

Як додати автоматичне правило?

Додавання автоматичного правила означає заповнення короткої форми. Назвіть правило і заповніть поля із місцем завантаження і розвантаження і характеристик вантажу.

Назва автоматичного правила відображається тільки Вам та Вашим колегам - постарайтеся, щоб його можна було легко ідентифікувати.
Враховуйте параметри вантажу при заповненні форми. Чому це важливо? Правило буде працювати правильно, якщо ці параметри відповідають тим вантажам, які Ви хочете опублікувати за допомогою правила. Приклад: якщо Ви вкажете точну адресу завантаження і розвантаження (вулиця, номер) в формі, то Вам потрібно буде надати ідентичні дані про вантаж.

додавання автоматичного правила

Перейдіть до черговості публікації. Вам вирішувати, як буде виглядати ця черговість і чи будете Ви використовувати всі або вибрані параметри публікації.

  1. Постійні маршрути - вказуйте, якщо Ви узгодили умови співпраці з партнерами (по заданому маршруту) і така інформація була збережена в модулі "Постійні маршрути з перевізниками".
  2. Ваші перевізники - вказуйте, якщо в число Ваших партнерів входять компанії, які потенційно можуть виконати це перевезення.
  3. Рекомендовані перевізники (SmartMatch) - вказуйте, якщо Ви хочете, щоб інтелектуальний алгоритм SmartMatch зіставляв Вашу пропозицію вантажу з перевіреними перевізниками і відправляв їм пропозицію.
  4. Біржа вантажів - вказуйте, якщо Ви хочете, щоб Ваша пропозиція була відправлена на біржу вантажів Trans.eu.

виберіть куди надсилати пропозицію

Вкажіть основні правила - черговість публікації, час подачі пропозицій і валюту.

вкажіть основні правила публікації

Приклад готового правила

У наступному прикладі показано, як буде виглядати публікація вантажу з використанням автоматичного правила:

Пропозиція спочатку відправиться в групу перевізників під назвою Автоцистерни. У користувачів цієї групи буде 30 хвилин для відповіді - якщо жоден з них не відреагує, алгоритм SmartMatch почне працювати і надішле вантаж перевізникам, які підходять під Ваші параметри. Якщо ніхто не відреагує знову, через 30 хвилин пропозиція буде відправлена на біржу вантажів.

Коли закінчиться термін дії правила?

  • Якщо вантаж прийнято,
  • Якщо жоден з адресатів не надсилає пропозицію або пропозиція відхилена усіма.

переглянути  вказані правила

Автоматичні правила будуть висвітлюватись при публікації вантажу кожен раз, коли критерії пропозиції перетинаються з ними.

пошук перевізників за допомогою автоматичних правил


Наскільки корисним був цей матеріал?

UP!
Powered by HelpDocs (opens in a new tab)