Borsada Yayınlanan Yük İlanlarının Harita Üzerinde Görüntülenmesi

Updated 27/11/20 by Ania

Haritalar görünümünde mevcut teklifleri görüntüleme olanağı çalışmanızı hızlandırmayı sağlayacaktır. Yük Borsasında liste şeklinde görüntülenen ilan sayfasına bir alternatiftir. Ayrıca rota üzerindeki yükleri arama seçeneğini de ekledik - mevcut tüm teklifler Haritalar'da görünür olacak.

Borsada Yayınlanan Yük İlanlarının Harita Üzerinde Görüntülenmesi

Borsadaki teklif listesi üzerinde çalışmak her zaman verimli olmayabilir. Özellikle de aynı rotada yeniden yükleme yapmak istiyorsanız. Bu yüzden faydalı olabilecek başka bir alternatif sunuyoruz: Haritalar üzerinden ilan görüntüleme.

Neden denemeye değer?

  • Haritalar'da, belirtilen konumları (veya rotayı) anlık olarak göreceksiniz - yükleme ve boşaltma noktalarını tam olarak belirlemek için bir bakış atmak yeterli.
  • Teklif senin için mi paylaşıldı? Ayrıntılarını görüntüleyebilir, hemen konuşabilir veya müzakere edebilirsiniz!
  • yeniden yükleme yapmak istiyorsanız, Haritalar'da belirli konumlarda yer ve teklif sayısını görürsünüz - nereye gideceğinize daha hızlı karar verebilirsiniz.

Nasıl çalışır?

  1. Trans.eu Platformda oturum açın ve Haritalar sekmesine gidin. Büyük harita görünümü, çalışmanızı daha rahat hale getirmek için yeni bir pencerede açılır.
  2. İstediğiniz konumu girin, ardından varsayılan alanda bulunan tüm yükleri görüntülemek için "Yük" simgesini tıklayın.

  1. Mevcut tekliflerin sayısını ve dağıtımlarını göreceksiniz. Daha alakalı sonuçlar almak için filtreleri kullanabilirsiniz.

  1. İlginç bir teklif bulursanız, soldaki listeden teklife tıklayın ve ayrıntılarını okuyun.
  1. Teklifi kabul edebilir veya pazarlık başlatabilirsiniz. Eğer pazarlık sürecindeyseniz, teklifin aktarılacağını unutmayın. Teklifi Yük Borsası modülünde bulunan ''İzlenenler'' sekmesinden takip edebilir ve görüntüleyebilirsiniz.
  2. Başlangıç noktalarını belirleyerek rotadaki yükleri arayabilirsiniz. Girilen konumların altındaki "yük" simgesini tıklayın ve "Rotada ara" yı seçin.
  1. Gerekirse filtreleri kullanın. Bu şekilde, rotayı yüklemenizi sağlayacak sonuçlar alırsınız.

Trans.eu Platform sayfasına gidin ve sizi kaç yük teklifinin beklediğini görün.


How did we do?

UP!
Powered by HelpDocs (opens in a new tab)