TfC Yükler

Updated 8/10/20 by Agata

Navlunlar modülünde çeşitli yük teklifleri bulabilirsiniz. Yük türüne bağlı olarak, teklifi kabul edebilir, reddedebilir veya görüşme başlatabilirsiniz:

  1. Şimdi Al modunda teklifleri kabul edebilir veya reddedebilirsiniz.
  2. Bir fiyat belirtilerek paylaşılan teklifler için pazarlık yapabilirsiniz - "Fiyat" alanına teklifinizi girin - kabul edin veya reddedin..
  3. SmartMatch teklifi, teklifin şirketinizi ve filo verilerinizi analiz eden bir algoritma ile eşleştirildiği anlamına gelir. Açıklama sunarak, bu teklifi ile ilgili görüşme başlatabilir, kabul edebilir veya reddedebilirsiniz. Sonuç olarak, bir sonraki teklifler algoritma ile işletmeniz için daha uygun hale getirilecektir.
  4. Borsadan gelen teklifler - bu teklifler için de görüşme başlatabilirsiniz.

Teklifler hakkında nasıl görüşme sağlarım?

  1. Teklifin ayrıntıları hakkında daha fazla bilgi edinin - tüm bilgileri tek bir yerde, sonraki sekmelerde bulabilirsiniz.
  2. Teklifinizi giri, karşı tarafa gönderin ve cevabı bekleyin. Eğer görüşme gerçekleştirmeye karar verirse, teklifi navlun penceresinde görürsünüz.Gerekirse, pazarlık ve müzakere sürecinin arşivini inceleyip görüşmeye messenger üzerinden devam edebilirsiniz.
  3. Teklif size uygunsa, navlunu kabul edin.
  4. Bekleyen kabul durumu, yüklenicinin yanıtınızı aldığı ama henüz onaylamadığı anlamına gelir. Durumun kabul edilmiş olarak değiştirilmesi, karşı tarafın işlemi onayladığı anlamına gelir.

Şimdi doğrudan Platform'dan bir taşıma talebi oluşturabilir.


How did we do?

UP!
Powered by HelpDocs (opens in a new tab)