Navlun (Freights) modülünde yük yönetimi

Updated 25/2/21 by Agata

Yeni Trans.eu lojistik platformunda eski versiyonda olduğu gibi kolayca yük arama işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. Fakat bu sefer bununla sınırlı değil. Navlun (Freights) modülünde, işlemleri müzakere etme ve sonuçlandırma şekillerinde de farklılık gösteren taşıma teklifleri bulacaksınız. Tüm özellikleri kullanarak Trans.eu platformdan en iyi şekilde faydalanın!

Freight (Navlunlar) modülünde farklı yük teklifleri bulabilirsiniz. Hemen teklifi kabul edebilir veya fiyat üzerine görüşme gerçekleştirebilirsiniz.

  • Şimdi satın aktifleştirildiğinde kabul et düğmesine tıklayarak teklifi hemen kabul edebilirsiniz. Bu modülde teklifi veren taraf fiyatı belirler ve müzakereye kapalıdır. Eğer teklifle ilgilenmiyorsanız şimdi değil butonuna tıklayabilirsiniz.

  • Fiyat tekliflerinde, teklif hakkında görüş penceresinde fiyat teklifinizi girerek pazarlığa başlayabilirsiniz. Ayrıca, bu tür teklifleri hemen kabul edebilir veya şimdi değil düğmesini tıklayarak kabul etmemeyi seçebilirsiniz.

  • Teklif hakkında görüşmeye karar verirseniz - fiyatınızı "Oran" alanına girin ve teklifinizi yükleniciye göndermek için "Pazarlık Yap" düğmesini seçin.

  • SmartMatch önerisi, teklifin şirketinizi ve filo verilerinizi analiz eden bir algoritma tarafından eşleştirildiği anlamına gelir.

Böyle bir teklifi görüşebilir, kabul edebilir veya reddedebilirsiniz ("İlgilenmiyorum" seçeneğini işaretleyerek, nedenlerinizi belirtebilirsiniz) Bu işlemler sonucunda algoritma hareketlerinizi tanımlayacak ve sonraki teklifler size daha iyi uyarlanacaktır.

  • Belirli bir fiyat içermeyen teklifler - bu, yüklenicinin teklifinizi beklediğinin bir işaretidir.

Teklifler hakkında nasıl görüşülür?

  • Teklifin ayrıntıları hakkında daha fazla bilgi edinin - tüm bilgiler tek bir yerde, sonraki sekmelerde bulunabilir.

Navlun oranınızı girin ve tedarikçiye gönderin,

Yanıt bekleniyor durumu taşıyıcınızın teklifinizi aldığı anlamına gelir.

Eğer teklif hakkında pazarlık etmeye karar verirse, navlun penceresinde teklif edilen fiyatı görebilirsiniz. Gerekirse messenger da görüşerek pazarlık geçmişinize ulaşabilirsiniz.

Eğer müşterinizin teklifi sizin için uygunsa kabul et butonuna basabilirsiniz.

Kabul bekleniyor durumu, taşıyıcınızın yanıtınızı aldığı anlamına gelir.

Durum göstergesinin kabul edildi olarak değiştirilmesi taşıyıcının işlemi onayladığı anlamına gelir.

Artık doğrudan platform üzerinden taşıma siparişi oluşturulabilir

Farklı yükleri filtreleme seçeneğine sahipsiniz. Bunu yapmak için Freights modülünü seçin, alınan sekmesine gidin, filtre seçeneklerini seçin ve ilgilendiğiniz kriterleri doldurun, ardından sonuçları göster düğmesi ile onaylayın.

Navlun filtreleme seçeneği arşiv sekmesi için de geçerlidir.


How did we do?

UP!
Powered by HelpDocs (opens in a new tab)