Messenger

Updated 18/1/21 by Ania

Messenger, firmalarla iletişim kurmak için basit bir iletişim aracıdır. Gerekli bilgi ve işlem düzenlemelerinin sağlanmasına yardımcı olur.

Trans.eu Platformundaki yeni bir özellik, konu başlıkları, yani belirli konulardaki konuşmaları gruplama (alınan teklifler, gönderilen teklifler, siparişler) özelliğidir. Bu, teklifle ilgili çok sayıda sohbete daha kolay bir şekilde ulaşmanızı sağlar.

Messenger nasıl çalıştırılır?

Sağ üst köşedeki fotoğraf simgesini tıklayın ve "Messenger'ı aç" ı seçin:

Yeni Communicator Platformu TRANS.EU açma

Messenger nasıl kullanılır?

Yeni Messenger'ın 3 temel sekmesi vardır: Kişiler (kişilerinizin listesi), Başlıklar(konulara göre gruplandırılmış görüşmeleriniz) ve Yeni(son aramalarınızın geçmişi). Kişi listesi ve son konuşmalar, masaüstü sürüme benzer şekilde çalışır.

Messenger Platformu Trans.eu

Çalışmayı kolaylaştırmak ve organize etmek için, başlıklar aracılığıyla sağlanan fırsatları, yani belirli konulardaki konuşmaları gruplandırma (alınan teklifler, gönderilen teklifler, siparişler) özelliğini kullanmak size zaman kazandıracak.

Messenger üzerinden bir işlemi nasıl sonuçlandırabilirim?

Trans.eu Platformunda, messenger üzerindeki işlemleri sonuçlandırma seçeneği yalnızca araç teklifleri için sınırlandırılmıştır. Yeni platformda, yük teklifleri yalnızca teklifin ayrıntılarının yer aldığı pencereden sonuçlandırılabilir.

Tek istisna, masaüstü sürümden gönderilen tekliflerdir. Bu tür teklifler olması halinde, pencerede teklif butonu bulunmaz. Bunun yerine, eski sürümde olduğu gibi teklifle ilgili bir görüşme başlatabilir ve işlemi burada tamamlayabilirsiniz:

Ayrı bir mesajlaşma penceresinde sohbet edebilir miyim?

Messenger penceresini bilgisayar masaüstünde serbestçe hareket ettirmenize izin veren pencereyi “ayırma” işlevini kullanıma sunduk:


How did we do?

UP!
Powered by HelpDocs (opens in a new tab)