Platform dışından bir kullanıcı ile zaman aralığını paylaşmak

Updated 17/4/23 by Sylwia

Platform kullanıcıları arasında bulamadığınız bir operatörle bir zaman dilimini paylaşmak ister misiniz? Şu andan itibaren mümkün. Aşağıda, böyle bir zaman aralığının nasıl oluşturulacağını ve daha önce Platform dışında işbirliği yaptığınız bir şirkete rezervasyon için nasıl gönderileceğini adım adım göstereceğiz.

Hesabı olmayan bir kullanıcıyla zaman aralığını paylaşma

Bir zaman dilimi oluşturmanın ilk adımlarını zaten biliyor olabilirsiniz. Bunları makalede açıkladık: Yük Sahibi Firmalar İçin Dock Scheduler

  1. Dock Scheduler sekmesine gidin ve Daha Fazla'ya tıklayın. Listeden Zaman aralığı ekle'yi seçin.
Step 1 image

  1. Zaman aralığı eklemek için formu doldurun. Taşıyıcı seçim kutusunun üzerindeki Hesabı olmayan Kullanıcı seçeneğine tıklayın.
Step 3 image

  1. Formda bazı ek alanlar görünecektir. Şirket adı ve E-posta gibi gerekli bilgileri girmeniz gerekecektir. Bu bilgiler yalnızca size rezervasyon yapabileceğinizi bildirmek için kullanılacaktır. Doğru e-posta adresini girdiğinizden emin olun.
    Step 8 image
    Değişiklikleri Kaydet düğmesine basarak kaydettikten hemen sonra belirttiğiniz adrese rezervasyon yapmak için bir davetiye gönderilecektir.
Step 9 image

Hesabı olmayan bir kullanıcı tarafından rezervasyon

Bir rezervasyon yapmak için yüklenicinizin izlemesi gereken talimatlar buradadır. Kullanıcı herhangi bir zorluk yaşarsa, onlara bu sayfanın bağlantısını gönderebilirsiniz.

Bir zaman aralığı oluşturup bunu Platform dışındaki bir kullanıcının erişimine açtıktan sonra, bizden (kendileri tarafından sağlanan adrese) şu konuyu içeren bir e-posta alacaklardır: Zaman aralığı oluşturuldu.

Step 10 image

Rezervasyon sayfasına gitmek ve zaman dilimini görüntülemek için Rezervasyon düğmesine basmalıdır.

Step 11 image

Rezervasyon sayfasında, Taşıyıcı uygun rezervasyon saatlerinden birini seçebilir. Ayrıca araç (zorunlu) ve sürücü (isteğe bağlı) ayrıntılarını da ekleyebilir. Rezervasyon yapabilmek için Dock Scheduler Yönetmelikleri de kabul etmeniz gerekecektir.

Yükleniciniz e-postayı almadıysa, posta kutularındaki SPAM klasörünü kontrol etmelerini isteyin.

Rezervasyonunuz oluşturulduğunda, gerekli tüm bilgileri içeren başka bir onay e-postası alacaksınız.

Step 15 image


How did we do?

UP!
Powered by HelpDocs (opens in a new tab)