TfC Náklady

Aktualizované 4/3/20 uverejnené Ania

Na novej logistickej Platforme Trans.eu môžete vyhľadávať náklady známym spôsobom zo staršej verzie nástroja, t. j. v dopravnej databáze. To ale nie je všetko. V module Freights (Náklady) nájdete ponuky nákladov, ktoré sa líšia aj spôsobom vyjednávania a uzatvárania transakcií. Spoznajte ich všetky a vyťažte maximum z Platformy.

Aké ponuky nájdete v zozname nákladov?

V module Freight (Náklady) nájdete rôzne ponuky nákladov. V závislosti od druhu nákladu môžete ponuku prijať, odmietnuť alebo vyjednávať:

  1. Ponuky môžete prijať, alebo odmietnuť v Nákupnom režime.
  2. Ponuky s cenovým návrhom môžete zjednávať - do políčka Cena zadajte svoju cenu - prijmite alebo odmietnite.
  3. SmartMatch návrh znamená, že ponuka bola prispôsobená algoritmu, ktorý analyzoval údaje o vašej spoločnosti a a flotile. Túto ponuku môžete zjednávať, prijať, alebo odmietnuť a odôvodniť. Výsledkom bude, že následne návrhy budú lepšie prispôsobené váśmu podnikaniu.
  4. Ponuky z dopravnej databázy - tu tiež vyjednávate o ponukách, ktoré boli v databáze pridané.

Ako vyjednávať ponuky na Platforme Trans.eu?

  1. Oboznámte sa s podrobnosťami o ponuke - všetky informácie nájdete na jednom mieste, na nasledujúcich kartách.
  2. Zadajte svoju prepravnú sadzbu a pošlite dodávateľovi - počkajte na jeho odpoveď. Ak sa rozhodne vyjednávať, jeho návrh sa zobrazí v okne nákladu. Ak je to potrebné, analyzujte históriu vyjednávania a pomocou Messengera špecifikujte podrobnosti.
  3. Ak vám vyhovuje návrh klienta, prijmite ponuku.
  4. Stav Čakajúce na prijatie znamená, že dodávateľ dostal vašu odpoveď. Zmena stavu na akceptovaný znamená, že protistrana transakciu nakoniec schválila.

Teraz môže zadať prepravný príkaz priamo z Platformy.


Bol tento materiál užitočný?