TfS Náklady

Aktualizované 29/7/21 uverejnené Ania

V novej verzii Platformy Trans.eu sme zaviedli moduly, ktoré nielen systematizujú prácu, ale umožňujú aj rýchlu orientáciu v súčasnom stave všetkého nákladu, ktorý odošle vaša spoločnosť. Tu môžete pridáva´t ponuky nákladov a zverejniť ich v databáze, alebo ich odoslať vybraným dopravcom a špeditérom. Pohodlne a rýchlo.

Čo je modul "Freights" (Náklady)?

Freights (Náklady) je miesto, na ktorom máte prístup ku vśetkým nákladným ponukám, ktoré ste zadali. Stačí jeden pohľad na kontrolu štádia vašich návrhov.

TfS_Náklady_Trans.eu

Pridanie nového nákladu na novej Platforme Trans.eu

Začnite pridaním nákladu. Vyplňte požadované informácie a nájdite dopravcov. Prispôsobte režim zverejnenia vašim potrebám. Ak sa náklad zhoduje s jednou z vašich pravidelných trás, zverejnite ho v súlade s jeho podmienkami. V iných prípadoch sa môžete rozhodnúť, či budete čakať na návrhy dodávateľov, alebo dáte vlastný návrh.

Vyberte, komu chcete poslať náklad. Skupiny dopravcov sú prvou možnosťou. Vytvoríte ich v module Účty. Ak nemáte stálych dopravcov, použite algoritmus. Náklad bude zaslaný spoločnostiam, ktoré sú pre náklad najvhodnejšie. Treťou možnosťou je zverejnenie v databáze. Náklad bude verejný, ale s možnosťou vyjednávania.

TfS_Náklady_Trans.eu

Vyberte dopravcov, uveďte cenu a dátum skončenia platnosti ponuky. Ak chcete dostávať ponuky od overených dopravcov, použite algoritmus SmartMatch. Zverejnite náklad a počkajte, kým dopravcovia odpovedia. Všetky ponuky a ich stavy nájdete na jednom mieste.

Ako jednať s dopravcami?

  1. Ponuky môžete odmietnuť, prijať alebo vyjednávať. Máte prístup k celej histórii vyjednávania.
  2. Môžete tiež zrušiť alebo skopírovať ponuku na prepravu.
  3. Po tom, čo strany prijmú náklad, môžete pokračovať v spracovaní objednávky.
TfS_Náklady_Trans.eu


Bol tento materiál užitočný?

UP!
Powered by HelpDocs (opens in a new tab)