Nové filtre sú k dispozícii po kliknutí na „VIAC FILTROV“

Aktualizované 29/7/21 uverejnené Diana

Nové filtre sú k dispozícii po kliknutí na „VIAC FILTROV“

  • Nové možnosti filtrovania: Použite ponuku na ľavej strane, vyberte modul „Burza“ vedľa položky „Databáza vozidiel“ a kliknite na tlačidlo „VIAC FILTROV“. Keď je ponuka v štruktúre zrolovaná, vyberte modul „Burza“ vedľa zoznamu, vyberte „Databáza vozidiel“ a kliknite na „VIAC FILTRE“.

Správa kariet

Je možné pomenovať záložky na burze nákladov. Ako sme to vyriešili? Po dlhú dobu ste boli schopní uložiť určité parametre filtrovania pod ľubovoľným menom. V súčasnosti filtrovaním ponúk pomocou jedného z vtedy uložených filtrov bude názov karty zodpovedať názvu uloženého filtra. Ak chcete kartu pomenovať, uložte sady filtrov pod príslušnými názvami.

  • Nastavením vhodných parametrov filtrovania v dolnom rohu kliknite na „Uložiť“.
  • Filtrovaním tabuľky burzy nákladov v rozbaľovacom zozname použite jeden z uložených filtrov a potom kliknite na tlačidlo Hľadať.
  • V tabuľke ponúk na burze sa objaví záložka, ktorej názov zodpovedá názvu uloženého filtra.

Filter skrytých ponúk

Na platforme Trans.eu je možné na určitú dobu pozastaviť spoluprácu s dodávateľom. Už máte možnosť filtrovať ponuky od dodávateľov, s ktorými vaša spoločnosť prestala spolupracovať.

Dôležité! Doteraz boli ponuky zverejnené spoločnosťami, s ktorými bola pozastavená spolupráca, skryté. Ak ich chcete zobraziť v tabuľke ponúk na burze, začiarknite políčko „Zobraziť skryté“
  • V rámci možnosti „VIAC FILTROV“ vyberte možnosť „Zobraziť skryté“ a potom kliknite na tlačidlo „Hľadať“.
  • Po kliknutí na „Hľadať“ sa v tabuľke burzy nákladov zobrazia ponuky spoločností, s ktorými bola pozastavená spolupráca. Názvy týchto spoločností zostanú červené.

Úprava konkrétneho parametra filtrovania

Filtrovaním burzy určíte parametre, ktoré sa zobrazia vo výsledkoch vyhľadávania v hornej časti tabuľky, vo forme modrých štítkov. Teraz môžete štítok upraviť kliknutím na neho.

  • Vybrané parametre filtra sa zobrazia ako modré štítky. Kliknutím na príslušný štítok ho môžete upraviť.
  • Upravte vybraný parameter a potom kliknite na tlačidlo „Hľadať“.
Pamätajte! Ak chcete parameter odstrániť, kliknite na krížik vedľa príslušného štítku
  • Ak chcete konkrétny parameter odstrániť, kliknite na krížik na modrom štítku.


Bol tento materiál užitočný?

UP!
Powered by HelpDocs (opens in a new tab)