(TFC) Otrzymuj bezpośrednie oferty ładunków poza giełdą

Zaktualizowano 14/4/21 przez Agata

Możesz mieć pierwszeństwo dostępu do ofert frachtów, które otrzymasz bezpośrednio od załadowców. Nie musisz szukać ładunków samodzielnie. Poznaj możliwości, dzięki którym nawiążesz stałą współpracę z załadowcami, otrzymasz oferty dopasowane do swojej firmy i zaoszczędzisz swój czas. 

Pierwszeństwo w dostępie do ofert frachtów

Jeśli załadowca wyśle do Twojej firmy bezpośrednią  propozycję frachtu, otrzymasz powiadomienie.

Akceptacja takich ofert jest prosta i całkowicie zautomatyzowana. W zależności od rodzaju publikacji frachtu, możesz od razu zgodzić się na cenę zaproponowaną przez kontrahenta lub wziąć udział w licytacji, ustalając satysfakcjonujące dla Ciebie stawkę. 

Sam zdecyduj, za jaką stawkę przewieziesz ładunek

Kliknij w otrzymany link, aby poznać szczegóły otrzymanej oferty. Brak podanej ceny oznacza, że możesz wziąć udział w licytacji i zaproponować opłacalną dla Ciebie stawkę.

Jeśli warunki i terminy Ci odpowiadają, wpisz swoją propozycję stawki, kliknij w Wyślij ofertę i zaczekaj na decyzję załadowcy.

Kontrahent porówna Twoją ofertę z innymi. Jeśli zdecyduje się na negocjacje, zobaczysz jego propozycję w oknie frachtu. Negocjacje mogą potrwać tak długo, aż obie strony będą usatysfakcjonowane.  

W razie potrzeby sprawdź historię negocjacji i doprecyzuj szczegóły ustaleń korzystając z komunikatora. 

Gdy propozycja od załadowcy będzie Ci odpowiadać, kliknij w Zaakceptuj fracht. Teraz wystarczy tylko poczekać na akceptację załadowcy. Kiedy to się stanie, wyślemy Ci powiadomienie.

Oferty w trybie kup teraz - pewny sposób na współpracę

Załadowca może wysłać do Ciebie ofertę za ustaloną przez siebie stawkę. Termin wykonania usługi i warunki Ci odpowiadają? Kliknij Akceptuj fracht, by w szybki sposób zapewnić sobie załadunek.

Idealnie dopasowane frachty dzięki funkcji SmartMatch

Inteligentny system dopasowania frachtów wyszukuje firmy, które dysponują pojazdami o konkretnym typie nadwozia i jeżdżą na trasie wskazanej przez załadowcę. Jeżeli Twoja firma jest aktywna na giełdzie, ma dobre oceny oraz uzupełnione dokumenty, możesz otrzymać specjalnie dopasowaną do Ciebie propozycję współpracy.

Korzystanie z algorytmu oszczędza Twój czas: nie musisz samodzielnie wyszukiwać frachtów, otrzymujesz je automatycznie -  możesz od razu podjąć współpracę klikając Akceptuję fracht, lub negocjować stawkę i zaczekać na odpowiedź załadowcy.

Jeśli zdecydujesz się odrzucić ofertę, zaznacz opcję Nie interesuje mnie i podaj powód. Dzięki temu kolejne propozycje będą jeszcze lepiej dopasowane do Twojej firmy.

Stałe trasy szansą na długoterminową współpracę 

Jeśli Twoja firma specjalizuje się w przewozie ładunków w danym kierunku, chcesz uniknąć przymusowego postoju, lub mieć pewność, że nie będziesz wracać na pusto  skorzystaj z modułu Stałe trasy z załadowcami.  Jeśli będziesz zadowolony ze współpracy z załadowcą, nawiąż stałą współpracę, zapewniając sobie bezpieczeństwo stałych dochodów.

Gdy kontrahent wyśle do Ciebie ofertę przewozu ładunków na stałej trasie, trafi ona do zakładki Negocjowane w module Stałe trasy z załadowcami, ze statusem “Zaakceptuj”.

Możesz od razu zaakceptować ofertę lub negocjować jej warunki, dopasowując ofertę do swoich potrzeb i możliwości. 

Sprawdź, w jaki sposób negocjować warunki oferty stałej trasy klikając tutaj

Akceptacja oferty przewozu ładunków na stałej trasie daje Ci możliwość stałych zleceń od załadowcy. Jeśli w przyszłości Twój kontrahent będzie mieć do przewiezienia fracht pasujący do ustaleń, otrzymasz ofertę bezpośrednio, mając pierwszeństwo decyzji o nawiązaniu współpracy.

Co może Cię zainteresować:

Zostaw opinię o artykule


Na ile ten materiał był pomocny

UP!
Powered by HelpDocs (opens in a new tab)