Autoryzacja firmy na Platformie Trans.eu

Zaktualizowano 13/9/21 przez Betina Jones

Ze względu na bezpieczeństwo Twoje i naszych użytkowników, przed otrzymaniem dostępu do Platformy Trans.eu, Twoja firma musi przejść proces autoryzacji, czyli uwierzytelnienia firmy.

Weryfikacja uprawnień

  • Jeżeli Twoja firma świadczy usługi transportowe lub spedycyjne, zweryfikujemy czy posiada stosowne uprawnienia.
  • W uzasadnionych przypadkach, szczególnie w przypadku dużych firm korporacyjnych, istnieje możliwość zastosowania indywidualnej metody uwierzytelnienia firmy.
Służymy informacją i pomocą od poniedziałku do piątku w godzinach 7:00 – 17:00. Infolinia +48 71 734 17 00

Przelew autoryzacyjny

Przelew autoryzacyjny to jeden z najwygodniejszych sposobów na weryfikację firmy wnioskującej o dostęp do Platformy Trans.eu.

Aby go zrealizować, należy wybrać preferowaną metodę płatności (w banku, w którym posiada się rachunek) i wykonać przelew o wartości 1 PLN. Po zweryfikowaniu danych nadawcy, zwrócimy płatność na Twoje konto.

FAQ

W jaki sposób wykonam przelew autoryzacyjny?
Obecnie na Platformie Trans.eu szybkie płatności obsługuje firma Przelewy24. Wystarczy, że z dostępnej listy banków wybierzesz ten, który obsługuje Twoje konto firmowe. Przelew będzie widoczny u nas praktycznie od razu.
Co jeśli na liście nie znajdę swojego banku?
W takiej sytuacji masz możliwość wykonania szybkiego przelewu tradycyjnego na nasze konto w Alior Banku.Z listy wybierz opcję przelewu tradycyjnego.Skopiuj wszystkie potrzebne do przelewu dane. Następnie ze swojego konta firmowego zrób przelew wysokości 1 PLN na nasze konto w Alior Banku.

Zostaw opinię o artykule


Na ile ten materiał był pomocny

UP!
Powered by HelpDocs (opens in a new tab)